Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Cudze chwalicie, swego nie znacie...
Wpisany przez Administrator
piątek, 31 maja 2013 08:28

Cudze_chwalicie_-_17     Byliśmy rowerami w Łukaszówce. Proszę popatrzeć na zdjęcia jak prawidłowo porusza się kolumna rowerzystów publiczną drogą. Wszyscy karnie, pojedynczo,  bez zbędnej brawury.

      W Łukaszówce znajdują się dwie kaplice pw. św. Łukasza Ewangelisty, który wraz z Matką Bożą objawił się według tradycji mieszkańcom wsi. W jednej z nich umieszczono słynący łaskami obraz (obecnie w kościele w Surhowie), a do cudownego źródełka pielgrzymować zaczęli mieszkańcy okolicy. My znaleźliśmy źródła w pobliskim lesie. Kapliczki nie znaleźliśmy.

      Ale od początku. Wyjechaliśmy rano. Pierwszy postój był na widoczku - czy ktoś wie gdzie w Krasnymstawie jest znany punkt widokowy zwany " widoczkiem" ???

     Później jechaliśmy przez Małochwiej do Łukaszówki. Jechała prawie cała II B kilka osób z III A jedna z III C i trzy zaprzyjaźnione osoby - na zdjęciach widać z kim zaprzyjaźnione.

     Zgodnie z obietnicą było mało górek ale za to  dużo błota, baaaaaaaardzo śliskiego. Kąpiele błotne - BEZCENNE

    Cała trasa miała 38km. Wróciliśmy bardzo zadowoleni. Kiedyś to powtórzymy - a może nie....   Wokół Krasnegostawu jest tyle pięknych miejsc.

TL

 

Cudze_chwalicie_-_01Cudze_chwalicie_-_02Cudze_chwalicie_-_03Cudze_chwalicie_-_04Cudze_chwalicie_-_05Cudze_chwalicie_-_06Cudze_chwalicie_-_07Cudze_chwalicie_-_08Cudze_chwalicie_-_09Cudze_chwalicie_-_10Cudze_chwalicie_-_11Cudze_chwalicie_-_12Cudze_chwalicie_-_13Cudze_chwalicie_-_14Cudze_chwalicie_-_15Cudze_chwalicie_-_16Cudze_chwalicie_-_17Cudze_chwalicie_-_18Cudze_chwalicie_-_19Cudze_chwalicie_-_20Cudze_chwalicie_-_21Cudze_chwalicie_-_22

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone