Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zgrupowanie w Woli Uhruskiej
Wpisany przez Administrator
sobota, 01 czerwca 2013 20:33

70      3-5 maja w Woli Uhruskiej odbyło się seminarium IKO Karate Kyokushin "Polesie Camp" zorganizowane przez klub Karate Kyokushin " Kanku" w Chełmie. W zgrupowaniu wzięło udział 10 karateka z UKS "4".


Poza treningami karate uczestnicy seminarium wzięli udział w 9 - cio  kilometrowym biegu terenowym, spotkali się z miejscowym regionalistą i kolekcjonerem zabytkowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz odwiedzili Placówkę Straży Granicznej w Woli Uhruskiej. W niedzielę dla najmłodszych odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe, w którym z powodzeniem wzięli udział Adam i Jacek Mąka.

05

 


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone