Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dzień Nauczyciela - "Czwóreczki" rozdane!
Wpisany przez Administrator
wtorek, 16 października 2012 17:12

Dzien_Nauczyciela_37           15 października w naszej szkole odbył się Dzień Nauczyciela.  Z tej okazji Samorząd Uczniowski pod kierunkiem  pani  Marty Cięciery i Doroty Szewczak przygotował akademię. Wzorem ubiegłego roku honorowe złote statuetki otrzymali wyróżnieni przez uczniów nauczyciele.

       „Czwóreczki”  przyznano w 8 kategoriach: Sokole Oko, Diamentowa Piła, Modystka Roku, Debiut Roku, Rekordzista Skoku Wzwyż, Pogromca Wirusów, Złota Katarynka i  Talent Wszechstronny. Galę umilił nam występ szkolnego zespołu instrumentalnego, a  Ernest Markiewicz brawurowo wykonał znany przebój pt.: „Белые розы”. Wielki aplauz publiczności wzbudziła oryginalna aranżacja utworu  „Baśka” grupy Wilki.  Ogladając pokaz mody dowiedzieliśmy się, jaki jest idealny strój nauczyciela matematyki oraz przyrody.  Okazji do zdrowego śmiechu dostarczyli nam swoimi uczniowskimi monologami Arek Haratym, Sylwia Nosal i Michał Antoniak. Nie zabrakło oczywiście kwiatów i życzeń dla wszystkich nauczycieli. Galę poprowadzili przewodniczący SU:  Iga Kwiecińska (Gimnazjum ) i  Michał Moń (Szkoła Podstawowa)

 

Nagrodzeni "Złotą Czwóreczką" zostali:

  • Sokole Oko – Alicja Skiba
  • Diamentowa Piła – Teresa Laskowska
  • Modystka Roku – Anita Iwanicka
  • Debiut Roku – ksiądz Robert Włosek
  • Rekordzista Skoku Wzwyż – Grzegorz Madeja
  • Pogromca Wirusów – Grażyna Mąka
  • Złota Katarynka – Marta Cięciera
  • Talent Wszechstronny – Monika Skrzypa

SU


Dzien_Nauczyciela_01Dzien_Nauczyciela_02Dzien_Nauczyciela_03Dzien_Nauczyciela_04Dzien_Nauczyciela_05Dzien_Nauczyciela_06Dzien_Nauczyciela_07Dzien_Nauczyciela_08Dzien_Nauczyciela_09Dzien_Nauczyciela_10Dzien_Nauczyciela_11Dzien_Nauczyciela_12Dzien_Nauczyciela_13Dzien_Nauczyciela_14Dzien_Nauczyciela_15Dzien_Nauczyciela_16Dzien_Nauczyciela_17Dzien_Nauczyciela_18Dzien_Nauczyciela_19Dzien_Nauczyciela_20Dzien_Nauczyciela_21Dzien_Nauczyciela_22Dzien_Nauczyciela_23Dzien_Nauczyciela_24Dzien_Nauczyciela_25Dzien_Nauczyciela_26Dzien_Nauczyciela_27Dzien_Nauczyciela_28Dzien_Nauczyciela_29Dzien_Nauczyciela_30Dzien_Nauczyciela_31Dzien_Nauczyciela_32Dzien_Nauczyciela_33Dzien_Nauczyciela_34Dzien_Nauczyciela_35Dzien_Nauczyciela_36Dzien_Nauczyciela_37Dzien_Nauczyciela_38

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone