Otwórz okna swego serca
wtorek, 30 października 2012 21:58

Foto_7     28 pazdziernika 2012 roku w kościele pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie miało miejsce wystawienie montażu słowno – muzycznego poświęconego osobie patrona Zespołu Szkół nr 4- Jana Pawła II pt.  „Otwórz okna swego serca”.

Montaż dedykowany był mieszkańcom  Krasnegostawu, którzy licznie przybyli do świątyni, aby w tym  czasie zadumy, poddać się mistyczno – duchowym uniesieniom, jakich dostarczyli im artyści. Uczniowie „Czwórki”  przypomnieli wszystkim zebranym postać Jana Pawła II, zwracając szczególną uwagę na jego naukę,  osiągnięcia, wartości,  którymi każdy człowiek powinien kierować się w życiu. Zarówno piosenki w wykonaniu zespołu wokalnego „Jak zawsze”, jak i towarzyszące im recytacje, wprowadziły słuchaczy w specyficzny klimat refleksji nad sensem i celem naszego życia. Publiczność słuchała w skupieniu.

Przedsięwzięcie zyskało aprobatę proboszcza parafii- ks. Romana Skowrona, który podziękował uczniom za przypomnienie postaci Papieża- Polaka oraz nagrodził artystów koszem pełnym słodyczy.

Nad całością przedsięwzięcia czuwała Sylwia Szymańska i Leszek Darmochwał – nauczyciele Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II.

Foto_1Foto_10Foto_2Foto_3Foto_4Foto_5Foto_6Foto_7Foto_8Foto_9