Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Spieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą…
Wpisany przez Administrator
czwartek, 06 grudnia 2012 19:48
wieczorek_poetycki_05      Listopad to czas wspomnień… To właśnie w tym miesiącu odwiedzamy groby, zapalamy znicze, rozmyślamy nad naszym życiem i zbyt szybko upływającym czasem oraz  rozmawiamy o tych, których już nie ma obok nas…


         Aby upamiętnić artystów, którzy odeszli w ostatnich latach, uczniowie klas: IVB, VA i VIB przygotowali – pod kierunkiem p. Sylwii Szymańskiej i A. Iwanickiej – Kulibab – wieczorek poetycki. Odbył się on 30 listopada o godzinie 16.00. w sali polonistycznej. Uczniowie recytowali wiersze poetów współczesnych m.in. ks. Jana Twardowskiego czy Z. Herberta. Teksty poetyckie przeplatały się z nastrojową muzyką podkreślającą tematykę spotkania. Poza tym na stołach zabłysła niezliczona ilość świec i świeczek, które wprowadziły zebranych w nastrój zadumy i refleksji. Popisy młodych recytatorów mogli obserwować i podziwiać zgromadzeni goście: dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice i dziadkowie. Uczniowie dostarczyli przybyłym wielu niezapomnianych wrażeń oraz wzruszeń.

          Warto jest czasem na chwilę przystanąć i w ciszy nad swoim losem podumać przez chwilę…

A.I

wieczorek_poetycki_01wieczorek_poetycki_02wieczorek_poetycki_03wieczorek_poetycki_04wieczorek_poetycki_05wieczorek_poetycki_06wieczorek_poetycki_07wieczorek_poetycki_08wieczorek_poetycki_09wieczorek_poetycki_10wieczorek_poetycki_11wieczorek_poetycki_12

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone