Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Andrzejki
Wpisany przez Administrator
piątek, 07 grudnia 2012 12:08

     Disco

      29 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa, w której udział wzięli uczniowie gimnazjum oraz ich młodsi koledzy z klas IV – VI.

        Tradycyjnie biletem wstępu były artykuły spożywcze i słodycze, które zostaną przekazane na cele charytatywne. Uczniowie przystapili do akcji z wielkim entuzjazmem i zrozumieniem, gdyż cel był szczytny. Dużą popularnością cieszyły się wróżby, dzięki którym m.in. można było poznać imię swojego przyszłego partnera. Kolejną atrakcją tego wieczoru było losowanie koła ratunkowego, które ma za zadanie uchronić nas przed pytaniem na ocenę. Szczęście w tej grze dopisało uczennicy klasy 5a Klaudii Żaba. Mamy nadzieję, że nie będzie musiała szybko korzystać z tego przywileju. Po losowaniu wszyscy znów przystąpili do świetnej zabawy. Oczywiście, jak podczas każdej dyskoteki  na liście utworów znalazły się również spokojne piosenki, które wprowadzały nas w romantyczny nastrój.

      Wszyscy fantastycznie się bawili, jednak dyskoteka szybko dobiegła końca. W doskonałych humorach opuściliśmy salę, z nadzieją, że kolejny taki wieczór odbędzie się już niedługo.

Andrzejki_1Andrzejki_2Andrzejki_3Andrzejki_4Andrzejki_5Andrzejki_6

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone