Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Choinka dla przedszkolaków
Wpisany przez Administrator
czwartek, 14 lutego 2013 16:40

Choinka_07        Karnawałowe szaleństwo w „Czwórce” to nie tylko dyskoteki choinkowe i bal gimnazjalny. Po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla maluchów krasnostawskich przedszkoli.

     

     Pięcio i sześciolatki w strojach księżniczek, supermenów, a nawet najnowszego hitu mody czyli draculauri bawiły się przy rytmach muzyki karnawałowej. Tańcom towarzyszyły przeróżne zabawy, które dla maluchów przygotowały uczennice kl. II b gimnazjum : Eliza Sawczuk, Greta Pintal, Iza Chmurska, Agnieszka Dziedzic, Klaudia Bartosiak, Sylwia Zaprawa, Justyna Czuba, Katarzyna Jagiełło, Wiktoria Janeczko, Gabriela Kostrzanowska, Adrianna Niedziela, Aleksandra Sędłak. Zapanowanie nad rozbawionymi dziećmi nie należało do najłatwiejszych zadań, ale dziewczyny poradziły sobie świetnie. Mamy nadzieję, że bal wejdzie do cyklicznych imprez organizowanych przez naszą szkołę i będzie się cieszył tak dużym, jak w tym roku, powodzeniem.

Choinka_01Choinka_02Choinka_03Choinka_04Choinka_05Choinka_06Choinka_07Choinka_08Choinka_09Choinka_10Choinka_11Choinka_12Choinka_13Choinka_14Choinka_15Choinka_16Choinka_17Choinka_18Choinka_19Choinka_20Choinka_21Choinka_22Choinka_23Choinka_24Choinka_25Choinka_26Choinka_27

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone