WITAMY WIOSNĘ KOLOROWO I RADOŚNIE!
czwartek, 28 marca 2013 22:33

Wiosna-ach_to_Ty-4     Dnia 21 marca 2013 roku -  w I dzień kalendarzowej wiosny –  dzieci ze świetlicy szkolnej przygotowały dla klas I-III krótką część artystyczną.

Obchody Dnia Wagarowicza rozpoczęły Wiktoria Nizioł i Wiktoria Piłat piosenką  pt. „ Wiosna. Po wykonaniu utworu wokalnego wystąpili uczniowie klas I – III  w inscenizacji pt.: „ WIOSNA, WIOSNA  ACH TO TY …”.

Przedstawienie uświetnił również swoim śpiewem Tomek Złamańczuk  w piosenkach: „W marcu”  oraz  „Idzie wiosna” .

Na zakończenie pani wice dyrektor Barbara Huszcza wręczyła laureatom  i uczestnikom I Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pod hasłem  „ Zimowy pejzaż” pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Część artystyczną przygotowały panie: Elwira Tubilewicz, Kazimiera Włodarczyk oraz Elżbieta Saj – Gilewska.

Wiosna-ach_to_Ty-1Wiosna-ach_to_Ty-2Wiosna-ach_to_Ty-3Wiosna-ach_to_Ty-4Wiosna-ach_to_Ty-5Wiosna-ach_to_Ty-6Wiosna-ach_to_Ty-7