NIE TAKI „FISKUS” STRASZNY JAK GO MALUJĄ!
niedziela, 28 kwietnia 2013 15:42

Nie_taki_PIT_straszny_10      Dnia 24 kwietnia w Urzędzie Skarbowym w Krasnymstawie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego na temat „Składamy zeznania podatkowe przez Internet”. W konkursie  mogli wziąć udział uczniowie klas I - III szkół podstawowych z terenu powiatu krasnostawskiego.

Jego celem było propagowanie składania zeznań podatkowych w formie elektronicznej. Autorzy najciekawszych prac otrzymali dyplomy, książki, pendrive’y oraz słodycze. Nagrody laureatom wręczył naczelnik Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie pan Artur Krukowski.  Po uroczystym podsumowaniu konkursu dzieci zwiedzały budynek urzędu.

Z naszej szkoły nagrody otrzymali następujący uczniowie:

KLASA I A

KLAS III A

Laura Olech

- przygotowana do konkursu przez  panią Mariolę Stasieczek

Organizatorom i sponsorom konkursu bardzo dziękujemy za słodkie przyjęcie i nagrody. Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy wysokich osiągnięć w następnych konkursach.