Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

NIE TAKI „FISKUS” STRASZNY JAK GO MALUJĄ!
Wpisany przez Administrator
niedziela, 28 kwietnia 2013 15:42

Nie_taki_PIT_straszny_10      Dnia 24 kwietnia w Urzędzie Skarbowym w Krasnymstawie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego na temat „Składamy zeznania podatkowe przez Internet”. W konkursie  mogli wziąć udział uczniowie klas I - III szkół podstawowych z terenu powiatu krasnostawskiego.

     Jego celem było propagowanie składania zeznań podatkowych w formie elektronicznej. Autorzy najciekawszych prac otrzymali dyplomy, książki, pendrive’y oraz słodycze. Nagrody laureatom wręczył naczelnik Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie pan Artur Krukowski.  Po uroczystym podsumowaniu konkursu dzieci zwiedzały budynek urzędu.

     Z naszej szkoły nagrody otrzymali następujący uczniowie:

 

KLASA I A

Michalina Klusek

Klaudia Nieznalska

Natalia Kalisz

Kinga Kregulec

Jakub Sapryk

Emil Chwała

Adam Sadowski

- dzieci do konkursu przygotowała pani Maria Liśkiewicz

 

KLASA I B

Aleksandra Suchorab

Paula Bodio

Kamil Pizoń

Michał Kosmowski

Arkadiusz Rusak

Piotr Śleboda

Michał Zwolak

Miłosz Marek

Adrian Knap

Noemi Banaszkiewicz

Maja Fiszer

Gabriela Kwiatkowska

- dzieci do konkursu przygotowała pani Małgorzata Wróbel

 

KLASA II B

Inga Maciejewska

Julia Szczepanik

Oliwia Jaroszyńska

Maja Bojarczuk

Adrianna Dras

Zuzanna Kucharczyk

- dzieci do konkursu przygotowała pani Jolanta Dworucha

 

KLAS III A

Laura Olech

- przygotowana do konkursu przez  panią Mariolę Stasieczek

 

      Organizatorom i sponsorom konkursu bardzo dziękujemy za słodkie przyjęcie i nagrody. Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy wysokich osiągnięć w następnych konkursach.
Nie_taki_PIT_straszny_01Nie_taki_PIT_straszny_02Nie_taki_PIT_straszny_03Nie_taki_PIT_straszny_04Nie_taki_PIT_straszny_05Nie_taki_PIT_straszny_06Nie_taki_PIT_straszny_07Nie_taki_PIT_straszny_08Nie_taki_PIT_straszny_09Nie_taki_PIT_straszny_10Nie_taki_PIT_straszny_11Nie_taki_PIT_straszny_12Nie_taki_PIT_straszny_13Nie_taki_PIT_straszny_14Nie_taki_PIT_straszny_15Nie_taki_PIT_straszny_16Nie_taki_PIT_straszny_17Nie_taki_PIT_straszny_18Nie_taki_PIT_straszny_19
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone