Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dzień Otwarty w szkole - pierwszy krok do kariery :)
Wpisany przez Administrator
niedziela, 28 kwietnia 2013 21:02

Dzien_Otwarty_w_szkole_30       Dnia 27 kwietnia 2013r. w Zespole Szkół nr 4 w Krasnymstawie odbył się „Dzień Otwarty”. W tym dniu odwiedziły nas dzieci z miejskich przedszkoli , uczniowie, rodzice i wszyscy sympatycy szkoły. Hasło przewodnie brzmiało: "Zespół Szkół nr4 - pierwszy krok do kariery!"

 

      Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Alicja Kasprzak-Żeżuła, która serdecznie powitała wszystkich przybyłych. Następnie odbył się występ zespołu wokalnego ”Jak zawsze”, po którym p. Mariola Stasieczek przedstawiła ofertę edukacyjną dla przyszłych uczniów klas pierwszych.

     Klasa IIIb pod kierunkiem p. Jolanty Wołos przedstawiła inscenizację teatralną „Kopciuszek”. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz dogoterapii poprowadzony przez profesjonalnego terapeutę oraz pieska Bruno, polonez z wykonaniu uczniów oraz loteria fantowa. Dzieci mile spędziły czas w sali odkrywców, uczestniczyły w różnych zajęciach plastycznych, mogły obejrzeć bajki profilaktyczne oraz skorzystać z multibooka.

     Nasi młodsi koledzy mieli również okazję uczestniczyć w profilaktycznym konkursie plastycznym dotyczącym zdrowego trybu życia pod hasłem: „Żyjmy zdrowo bez nałogów!” Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani drobnym upominkiem.

     Kolejną niespodzianką były zagadki przyrodnicze i mini zoo, w którym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali gościom swoich pupili. Na korytarzu odbył się pokaz multimedialny prezentujący m.in. osiągnięcia naszej szkoły oraz zajęcia dodatkowe, które proponujemy uczniom dla poszerzenia ich wiedzy. Dodatkową atrakcją dla gości były klasowe słodkie kawiarenki, gdzie można było zjeść pyszne ciastko i wypić kawę lub herbatę. Chętni uczniowie mieli okazję poszukać złota razem z Indianą Jonesem, spotkać się przy stole operacyjnym z dr Housem czy razem z Pomysłowym Dobromirem wymyślić „perpetuum mobile”. Ci bardziej fotogeniczni wzięli udział w „sesji fotograficznej”, a informatycy surfowali po zakamarkach internetu. Na bloku sportowym najmłodsi uczniowie prezentowali swoje umiejętności w grach zespołowych. Można było pograć w tenisa oraz poskakać na trampolinie.

    Wszyscy, którzy zdecydowali się odwiedzić naszą placówkę, miło spędzili „kilka godzin sobotniego popołudnia”. Poniżej "krótka" fotorelacja z Dnia Otwartego :)

oprac: Jolanta Wołos

Oliwia Zajączkowska

 

Dzien_Otwarty_w_szkole_01Dzien_Otwarty_w_szkole_02Dzien_Otwarty_w_szkole_03Dzien_Otwarty_w_szkole_04Dzien_Otwarty_w_szkole_05Dzien_Otwarty_w_szkole_06Dzien_Otwarty_w_szkole_07Dzien_Otwarty_w_szkole_08Dzien_Otwarty_w_szkole_09Dzien_Otwarty_w_szkole_10Dzien_Otwarty_w_szkole_11Dzien_Otwarty_w_szkole_12Dzien_Otwarty_w_szkole_13Dzien_Otwarty_w_szkole_14Dzien_Otwarty_w_szkole_15Dzien_Otwarty_w_szkole_16Dzien_Otwarty_w_szkole_17Dzien_Otwarty_w_szkole_18Dzien_Otwarty_w_szkole_19Dzien_Otwarty_w_szkole_20Dzien_Otwarty_w_szkole_21Dzien_Otwarty_w_szkole_22Dzien_Otwarty_w_szkole_23Dzien_Otwarty_w_szkole_24Dzien_Otwarty_w_szkole_25Dzien_Otwarty_w_szkole_26Dzien_Otwarty_w_szkole_27Dzien_Otwarty_w_szkole_28Dzien_Otwarty_w_szkole_29Dzien_Otwarty_w_szkole_30Dzien_Otwarty_w_szkole_31Dzien_Otwarty_w_szkole_32Dzien_Otwarty_w_szkole_33Dzien_Otwarty_w_szkole_34Dzien_Otwarty_w_szkole_35Dzien_Otwarty_w_szkole_36Dzien_Otwarty_w_szkole_37Dzien_Otwarty_w_szkole_38Dzien_Otwarty_w_szkole_39Dzien_Otwarty_w_szkole_40Dzien_Otwarty_w_szkole_41Dzien_Otwarty_w_szkole_42Dzien_Otwarty_w_szkole_43Dzien_Otwarty_w_szkole_44Dzien_Otwarty_w_szkole_45Dzien_Otwarty_w_szkole_46Dzien_Otwarty_w_szkole_47Dzien_Otwarty_w_szkole_48Dzien_Otwarty_w_szkole_49Dzien_Otwarty_w_szkole_50Dzien_Otwarty_w_szkole_51Dzien_Otwarty_w_szkole_52Dzien_Otwarty_w_szkole_53Dzien_Otwarty_w_szkole_54Dzien_Otwarty_w_szkole_55Dzien_Otwarty_w_szkole_56Dzien_Otwarty_w_szkole_57Dzien_Otwarty_w_szkole_58Dzien_Otwarty_w_szkole_59Dzien_Otwarty_w_szkole_60Dzien_Otwarty_w_szkole_61Dzien_Otwarty_w_szkole_62Dzien_Otwarty_w_szkole_63Dzien_Otwarty_w_szkole_64Dzien_Otwarty_w_szkole_65Dzien_Otwarty_w_szkole_66Dzien_Otwarty_w_szkole_67Dzien_Otwarty_w_szkole_68Dzien_Otwarty_w_szkole_69Dzien_Otwarty_w_szkole_70Dzien_Otwarty_w_szkole_71Dzien_Otwarty_w_szkole_72Dzien_Otwarty_w_szkole_73Dzien_Otwarty_w_szkole_74Dzien_Otwarty_w_szkole_75Dzien_Otwarty_w_szkole_76Dzien_Otwarty_w_szkole_77Dzien_Otwarty_w_szkole_78Dzien_Otwarty_w_szkole_79Dzien_Otwarty_w_szkole_80Dzien_Otwarty_w_szkole_81Dzien_Otwarty_w_szkole_82Dzien_Otwarty_w_szkole_83Dzien_Otwarty_w_szkole_84Dzien_Otwarty_w_szkole_85Dzien_Otwarty_w_szkole_86Dzien_Otwarty_w_szkole_87Dzien_Otwarty_w_szkole_88Dzien_Otwarty_w_szkole_89Dzien_Otwarty_w_szkole_90Dzien_Otwarty_w_szkole_91Dzien_Otwarty_w_szkole_92Dzien_Otwarty_w_szkole_93Dzien_Otwarty_w_szkole_94Dzien_Otwarty_w_szkole_95Dzien_Otwarty_w_szkole_96Dzien_Otwarty_w_szkole_97Dzien_Otwarty_w_szkole_98Dzien_Otwarty_w_szkole_99

 

Uwaga: Wszystkie zdjęcia z Dnia Otwartego zostały umieszczone na serwerze DROPBOX Zdjęcia można pobrać pojedynczo lub na raz (waga całości ok 450MB). Zdjęcia będą dostępne do pobrania  przez miesiąc.

TUTAJ do pobrania zdjęcia naszych "absolwentów"

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone