„Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba” – Ib na spektaklu „Zemsty”
wtorek, 30 kwietnia 2013 10:42

ZEMSTA_01      W niedzielę 28 kwietnia 2013 roku uczniowie klasy Ib mieli okazję obejrzeć w Krasnostawskim Domu Kultury spektakl „Zemsta” Aleksandra Fredry, który został przygotowany przez Teatr Pokoleń z Siennicy Różanej.

Przedstawienie skierowane było do szerokiego grona odbiorców, a więc nie przekreślało możliwości właściwego odczytania utworu. Szczególną uwagę przyciągały bogate kostiumy aktorów, zaś wypowiadane przez nich kwestie były żywiołowe i często przerywane oklaskami rozbawionych widzów. Sztuka dobrze zrozumiana stała się okazją do powtórki przed omawianiem lektury w szkole.

Może czasem warto wykorzystać możliwości, jakie daje nam różnorodna oferta Krasnostawskiego Domu Kultury i przyjemnie oraz pożytecznie spędzić czas.

M.S.

ZEMSTA_01ZEMSTA_02ZEMSTA_03ZEMSTA_04ZEMSTA_05ZEMSTA_06ZEMSTA_07