Akcje charytatywne
żeby się uśmiechały
piątek, 29 maja 2015 21:18

dzieci lub

Organizatorzy akcji charytatywnej "...żeby się uśmiechały...Dzieci Lubelszczyzny - Dzieciom polskim ze Lwowa" prowadzonej pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie zwracają sie z serdeczną prośbą o włączenie się do działań i zbiórkę najbardziej podstawowych artykułów żywnościowych i sanitarnych dla dzieci ze Lwowa.

Zbiórka w naszej szkole odbędzie się  w ciagu trzech dni: 01-03.06.2015r. Dary mozna zostawiać u pedagoga/ psychologa szkolnego lub (w przypadku najmłodszych uczniów) - pozostawić u wychowawców.

„Czwórkowicze” na 23 finale WOŚP
poniedziałek, 19 stycznia 2015 10:37

wosp

Jak co roku zagrała w Krasnymstawie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki działaniom wielu osób zebrano łącznie ponad 17 tysięcy złotych!

ŚWIĄTECZNY DAR SERCA
poniedziałek, 05 stycznia 2015 10:59

Dar serca - 4Klasa II A chcąc uczcić Dzień Patrona Szkoły , w tym roku szkolnym zobowiązała się pomóc potrzebującym. W tym celu zorganizowała w klasie zbiórkę produktów żywnościowych. Przez dwa miesiące gromadziła żywność, którą 17 grudnia przekazała na rzecz KUCHNI DLA UBOGICH, mieszczącej się przy Parafii Trójcy Przenajświętszej  w Krasnymstawie.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2014 - podsumowanie!
piątek, 02 stycznia 2015 00:00

PDPZ-logo

Podosumowanie naszej Wielkiej Szkolnej Zbiórki Darów prowadzonej w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w roku 2014!

Dary zostały przekazane tuż przed świętami, więc tradycyjnie kilka na temat efektów tegorocznej zbiórki:

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM
niedziela, 14 grudnia 2014 19:13

Każdy może zostać świętym Mikołajem - 09W tym roku szkolnym z okazji Dnia Patrona Szkoły uczniowie klasy III B zobowiązali się zbierać przez cały rok słodycze, zabawki i przybory szkolne dla dzieci z Domu Dziecka w Tuligłowach.

Andrzejki charytatywnie
piątek, 12 grudnia 2014 08:39

Foto 3   W dniach 26 i 27 listopada 2014 r. w naszej szkole obyły się dyskoteki andrzejkowe dla klas 1-3 szkoły podstawowej oraz 4-6, 1-3 gimnazjum. Zarówno pierwsza jak i druga cieszyły sie wielkim zainteresowaniem uczniów.

Czworonożni przyjaciele dziękują
poniedziałek, 17 listopada 2014 10:20

Zbiórka dla schroniska dla psów 7     Przez cały październik w naszej szkole zbierana była karma oraz wyposażenie i akcesoria dla psów ze schroniska w Zamościu. W zbiórce wzięli udział wszyscy uczniowie naszego Zespołu Szkół. Dnia 12.11.2014r przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz szkolnej LOP przekazali wszystkie dary do schroniska.

Schronisko dla zwierząt w Zamościu czeka na Twoją pomoc
środa, 01 października 2014 08:42

schronisko

Nasza szkoła w październiku organizuje zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt w Zamościu. Na liście najpotrzebniejszych rzeczy dla psów są:

1. Karma (najlepiej przeznaczona dla szczeniaków małych ras), ryż, kasza, makarony
  2. Miski (TYLKO metalowe)
  3. Smycze i obroże
  4. Akcesoria do czesania – szczotki, grzebienie
  5. Gryzaki, smaczki
  6. Preparaty przeciw pchłom i kleszczom
  7. Płyny do rozczesywania splątanej sierści
  8. Witaminy w proszku i w postaci olejów (np. Omegan)
  9. Duże szczelnie zamykane pojemniki na karmę

Przyniesione przez uczniów dary przekażemy schronisku. Liczymy na waszą życzliwość!

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2014
poniedziałek, 18 listopada 2013 08:35

pomoz-dzieciom-przetrwac-zime

Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w Wielkiej Szkolnej Zbiórce Darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. To kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Radia Lublin, do której włącza się także cała nasza szkolna społeczność.