Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2014
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 18 listopada 2013 08:35

 pomoz-dzieciom-przetrwac-zime

       Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w Wielkiej Szkolnej Zbiórce Darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. To kolejna edycja ogólnopolskiej akcji Radia Lublin, do której włącza się także cała nasza szkolna społeczność.

     W naszej szkole  zbieramy dary (żywność, odzież, środki czystości) dla najbardziej potrzebujacych dzieci  z naszego miasta. Zasady zbiórki nie zmieniają się od początku trwania akcji: przynosimy rzeczy materialne - nie zbieramy pieniędzy! Podobnie jak w latach ubiegłych wszyscy Darczyńcy, prócz wdzięczności obdarowanych, mogą liczyć na pamiątkowe słoneczko z akcji i wpis do naszej internetowej kroniki potwierdzającej aktywność w akcji.

Co możemy przynieść:

  • żywność trwałą (cukier, kasze, makarony, ryż, słodycze, konserwy, soki, zupy w proszku itp)
  • odzież (rzeczy czyste, nie zniszczone)
  • środki czystości (płyny, proszki, mydła, szampony)
  • zabawki

 

Zbiórka odbędzie się w dniach: 24.11.2014r. - 12.12.2014r.

(dary można zostawiać codziennie w pokoju pedagoga/psychologa).

O pomoc można też poprosić uczniów-wolontariuszy noszących żółte identyfikatory "PRZYJACIEL AKCJI"

Przyjdź, czekamy na Ciebie!

Jak co roku, w  imieniu organizatorów,  w tym miejscu serdecznie dziękujemy naszym szkolnym darczyńcom, którzy odpowiedzieli na apel "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę!" i włączyli się do akcji przynosząc dary.  Akcja jest  anonimowa, ale darczyńcy oprócz pamiątkowych słoneczek - zasługują na specjalne podziękowanie, jakim  jest zamieszczenie ich nazwisk na naszej "Słonecznej Liście Darczyńców" :

    1. Maksym Wiórko           IIa
    2. Olaf Staszak                       IIIb
    3. Daniel Frańczak                 IB
    4. Jakub Sobstyl                    VIb
    5. Zuzanna Świstowska       IIa
    6. Norbert Surowiecki           IIIB
    7. Szymon Ślusarczyk            Ia 
    8. Maja Szewczuk                  IIa
    9. Michał Kosmowski           IIIb
    10. Tomasz Zieliński               IIIb
    11. Alicja Borzęcka                   Va
    12. Irenka Bojarczuk                IIa
    13. Dominik Ptak                      Vb
    14. Jakub Sapryk                      IIIa
    15. Grzegorz Szozda                IIIa
    16. Klaudia Nieznalska           IIIC
    17. Kinga Tarlecka                   Va
    18. Klara Tarlecka                    VIa
    19. p. Renata Kwiecień
    20. Partycja Szuryga                VIa
    21. Iga Moń                                 Ib
    22. Aleksandra Ścibor             IIIA
    23. Julia Szczepanik                IVc
    24. Karolina Wójtowicz             Ia
    25. Michał Jasiński                  IVa
    26. Piotr Szozda                        VIa
    27. Błażej Mazurek                   IVa
    28. Aleksandra Garbal             Ia
    29. p. Alicja Skiba
    30. Olga Kociubińska              VIa
    31. Nikola Iłowiecka                  Ic
    32. Martyna Tkaczyk                  Ic
    33. Nikola Bojarska                  Ic
    34. Kacper Sadowski              IVa
    35. Martyna Matczuk                 Vb
    36. Marysia Bojarczuk             VIa
    37. Lena Ostrowska                 Ia
    38. Ola Kalman                         Id
    39. Kinga Berbeć                      Id
    40. Oliwka Górecka                  Id
    41. Hubert Gałan                      Id
    42. Maja Fornalska                  Id
    43. Ania Bożecka                      Id
    44. Marcelina Kliszcz               Ib
    45. Weronika Sobstyl               Ib
    46. Wiktoria Cieszko                VIa
    47. Bartek Dąbrowski              VIb
    48. p. Elżbieta Jarocka
    49. Mikołaj Szewczak                IIb
    50. Lena Łuczak                         Ia
    51. Piotr Dąbrowski                   Id
    52. Adam Sadowski                 IIIa
    53. p. Marta Cięciera
    54. p. Joanna Kurek
    55. Maciej Pociński                   IVc
    56. Uczniowie klasy                  IIB gimnazjum
  • Iga Adamczuk
  • Gabriela Czarniecka    
  • Aleksandra Domańska    
  • Katarzyna Dudek
  • Kornelia Fiszer    
  • Wojciech Gwarda    
  • Mateusz Jaremek
  • Julia Jaworska        
  • Jakub Kopeć    
  • Maja Kozorys
  • Dawid Krupa
  • Mateusz Kuczma    
  • Elwira Łobodzińska    
  • Julia Malczewska    
  • Daniel Małysz        
  • Patryk Matuszewski    
  • Michał Moń        
  • Igor Pawlak
  • Bartek Pawłowski    
  • Igor Piątkiewicz    
  • Julia Polska
  • Wiktoria Sawa    
  • Adrian Stafijowski
  • Kamila Suchorab
  • Igor Swatowski    
  • Michał Szyszkowski    
  • Adrianna Ścibor
  • Aneta Woźniak
  • Wiktoria Zwarzyńska      

   

 

        Zobacz też jak wyglądała nasza akcja w latach ubiegłych: 

2013   2012    2011    2010    2009    2008

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone