Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM
Wpisany przez Administrator
niedziela, 14 grudnia 2014 19:13

Każdy może zostać świętym Mikołajem - 09W tym roku szkolnym z okazji Dnia Patrona Szkoły uczniowie klasy III B zobowiązali się zbierać przez cały rok słodycze, zabawki i przybory szkolne dla dzieci z Domu Dziecka w Tuligłowach.

 

Od października do grudnia zebrali dwie paczki podarunków, które przekazali księdzu Michałowi Szadziukowi, opiekunowi grupy charytatywnej - Caritas, działającej przy parafii św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie. Ksiądz Michał podczas spotkania w klasie opowiedział dzieciom o biskupie Mikołaju i o tym jak został świętym. Zachęcał wszystkich do spełniania dobrych uczynków każdego dnia, a nie tylko z okazji mikołajek. Zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka trwa nadal w naszej klasie, bo wiemy, że każdy może zostać św. Mikołajem.

M.W .

Każdy może zostać świętym Mikołajem - 01Każdy może zostać świętym Mikołajem - 02Każdy może zostać świętym Mikołajem - 03Każdy może zostać świętym Mikołajem - 04Każdy może zostać świętym Mikołajem - 05Każdy może zostać świętym Mikołajem - 06Każdy może zostać świętym Mikołajem - 07Każdy może zostać świętym Mikołajem - 08Każdy może zostać świętym Mikołajem - 09Każdy może zostać świętym Mikołajem - 10Każdy może zostać świętym Mikołajem - 11Każdy może zostać świętym Mikołajem - 12Każdy może zostać świętym Mikołajem - 13Każdy może zostać świętym Mikołajem - 14

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone