Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 22 września 2014 11:45

Foto 1Jak co roku w naszej szkole, na początku września uczniowie trzecich klas gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez studenta Ratownictwa Medycznego Grzegorza Witkowskiego. Na dwugodzinnym spotkaniu młodzież mogła poznać najważniejsze zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pod fachowym okiem ratownika przeprowadzić na fantomie resuscytację krążeniowo-oddechową.

Uczyli się także układać poszkodowanego w pozycji bocznej, bezpiecznej. Tematyka tego spotkania prowadzonego w ramach programu „Bezpieczna szkoła- bezpieczny uczeń” kontynuowana będzie na lekcjach Edukacji dla Bezpieczeństwa.

Foto_1Foto_2Foto_3Foto_4

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone