Pozytywnie nakręceni!!!
piątek, 26 września 2014 07:30

Foto 8„Idź przez życie tak,

Aby ślady Twoich stóp przetrwały Cię”

Akcja zbierania nakrętek = sukces!

Cały ubiegły rok szkolny 2013/2014 wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły przynosili plastikowe nakrętki. To żaden trud. Nic nie kosztuje, a może komuś pomóc. Taki też jest cel akcji: POMOC CHORYM DZIECIOM! Zebrane nakrętki trafiają do firmy recyklingowej, a wszystkie środki pieniężne do potrzebujących dzieci.

Dotychczas zbieraliśmy nakrętki dla chorego Piotrusia. Uzbieraliśmy…UWAGA!!! 27 wielkich worków! W transporcie pomogli nam pracownicy OSM Krasnystaw, za co bardzo dziękujemy.

Każda plastikowa nakrętka ma swoją wartość. Nie wyrzucajmy więc ich z innymi odpadami do śmieci, już w domu wyznaczmy miejsce i zacznijmy je zbierać…w myśl przysłowia: „Grosz do grosza…”

Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy włączyli się do akcji zbierania nakrętek i przypominamy, że trwa ona nieustannie! Może w tym roku padnie nowy rekord?? Czekamy na odzew ;)

Przypominamy, że zbieramy plastikowe nakrętki z:

• butelek po napojach, sokach itp.,
  • pojemników po chemii gospodarczej (szampony, dezodoranty) itp.,
  • pojemników po kawie.

MS