Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Sprzątamy nasz mały świat
Wpisany przez Administrator
czwartek, 02 października 2014 21:17

CleanUp The World - 2014 3     19.09.2014r. w ramach akcji "Sprzątanie świata", z całą klasą 5b, podekscytowani i gotowi na przygode wyjechaliśmy sprzątać "Borek".  Towarzyszyły nam i dzielnie nas wspierały,  wychowawczyni - pani Magdalena Nawrocka oraz pani Teresa Kubina. Na miejscu dostaliśmy worki na śmieci, rękawiczki i wzieliśmy się do sprzątania!    

     Zebraliśmy kilka worów śmieci, ale też mieliśmy możliwość podziwiać piękno i różnorodność leśnej przyrody. Widzieliśmy wiele ciekawych roślin i grzybów, przyjrzeliśmy się żabom w ich naturalnym warunkach. Jedna z kolżanek znalazła czaszkę jakiegoś, najprawdopodobniej dzikiego, zwierzęcia, którą bardzo dokładnie wszyscy obejrzeliśmy. Przez czały czas towarzyszyły nam śpiewy najrozmaitszych leśnych ptaków.
    Na koniec naszej akcji sprzątania, wraz z kolegami z innej szkoły, zjedliśmy ciepłe kiełbaski z grila, a potem całą klasą zbudowaliśmy wspólnie szałas. Zmęczeni, ale  zadowoleni,  z postanowieniem, że będziemy dbać o nasze piękne lasy, wróciliśmy do szkoły.
 
                                                                                                                                     
Julia Strycharczuk
 
CleanUp The World - 2014_1CleanUp The World - 2014_2CleanUp The World - 2014_3CleanUp The World - 2014_4CleanUp The World - 2014_5CleanUp The World - 2014_6CleanUp The World - 2014_7  
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone