Tydzień dobrych uczynków
poniedziałek, 23 marca 2015 10:35

tydzien dobrych uczynkow plakat-

W bieżącym tygodniu rozpoczął się Tydzień Dobrych Uczynków. Jest to ogólnopolska akcja zachęcająca wszystkich do promowania dobra w środowisku lokalnym oraz bezinteresownych działań na rzecz innych.

Dobry uczynek powinien być dobrowolny, bezinteresowny i uczyniony dla drugiej osoby.

Prosimy wszystkie klasy o udział w akcji, na terenie naszej szkoły zbierane będą plastikowe nakrętki dla 2- letniego chłopczyka, Piotruś Żolinas zmaga się z chorobą nowotworową.

Można też zrobić coś dobrego indywidualnie i opisać uczynek.

Wszyscy zainteresowani mogą składać sprawozdania czyli krótkie relacje ze swoich działań do opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do sympatyzowania z akcją. Z zebranych dobrych uczynków powstanie Mapa Produkcji Dobra, która obejmie całą Polskę.