Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Supermatematycy” są wśród nas, czyli konkurs matematyczno-informatyczny rozstrzygnięty
Wpisany przez Administrator
czwartek, 28 maja 2015 10:49

laur      Dnia 27 V 2015 r. odbył się w naszej szkole międzyszkolny konkurs matematyczno - informatyczny "Supermatematyk" dla klas młodszych. Do II etapu konkursu przystąpiło 17 uczniów ze szkół miejskich: SP1, SP4 i SP5, którzy przeszli przez pierwszy etap zmagań konkursowych w swoich szkołach.

     Konkurs odbywa się rokrocznie już od 2005 r., a obecna edycja została rozszerzona na etap miejski. Głównym celem konkursu jest doskonalenie rachunku pamięciowego w zakresie czterech podstawowych działań matematycznych: dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia oraz doskonalenie umiejętności sprawnego posługiwania się klawiaturą numeryczną komputera.

   „Supermatematyk” odbył się w pracowni komputerowej, na autorskim programie nauczycielki informatyki pani Grażyny Mąki, we współpracy z nauczycielkami nauczania zintegrowanego panią Małgorzatą Wróbel i Marią Liśkiewicz.

     W tegorocznej edycji tytuł laureata oraz zaszczytny tytuł SUPERMATEMATYKA otrzymali następujący uczniowie:

Kl. III - etap międzyszkolny

Laureaci z tytułem „Supermatematyk”

  1. Jakub Ciepłowski SP1
  2. Adam Sadowski SP4
  3. Tomasz Zieliński SP4

 

Finaliści:

  1. Hubert Krawczyk SP4
  2. Michał Kosmowski SP4
  3. Adrian Knap SP4
  4. Szymon Kowalski SP5

 

Kl. II – etap szkolny:

Laureaci z tytułem „Supermatematyk”

  1. Mikołaj Szewczak II b
  2. Igor Szyszkowski IIc

 

Finaliści:

  1. Hanna Magier – II b
  2. Mikołaj Kędziera – II c
  3. Krystian Kosut – II a
  4. Brajan Warchulski – II

GM

1

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone