Laureaci konkursów
Konkursy informatyczne to jego specjalność, czyli sukces Michała w konkursie „Algorytm”
piątek, 03 lipca 2015 13:48

01     16 czerwca w sali LSCDN w Zamościu odbyło się podsumowanie XI edycji Regionalnego Konkursu  Informatycznego.  „Algorytm” – dla uczniów gimnazjów. Tytuł laureata w konkursie „Algorytm” zdobył uczeń naszej szkoły Michał Sadowski z klasy IIIB. Do konkursu ucznia przygotowała p. Grażyna Mąka

Nagrody, nagrody, nagrody…
poniedziałek, 29 czerwca 2015 13:29

28Dnia 23 czerwca uczniowie klas młodszych wraz z paniami Marią Liśkiewicz i Małgorzatą Wróbel uczestniczyli w miejskiej imprezie integracyjnej „Bezpieczne wakacje” przygotowanej przez nauczycieli i uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Krasnymstawie. Podczas tego spotkania odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnych konkursów plastyczno-literackich: „Bezpieczne wakacje”, „Pijmy mleko”, „I ty możesz zostać autorem książki”.

Clickonmaniacy nagrodzeni!
czwartek, 25 czerwca 2015 09:05

4      11 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Clickonmaniac. Laureatami tegorocznej, XI edycji konkursu zostali uczniowie klasy V B Mateusz Gawiński i Kacper Szkoda, którym nagrody książkowe oraz dyplomy wręczył zastępca Prezydenta Miasta Zamość - Andrzej Zastąpiło.

Podsumowanie konkursów - laureaci nagrodzeni
środa, 17 czerwca 2015 10:25

04      W obecnym roku szkolnym w Zespole Szkół nr 4 zorganizowano 10 konkursów o zasięgu międzyszkolnym. 4 z nich zostały podsumowane w I półroczu. 09. 06.2015 roku w sali sejmikowej Urzędu Miasta zostały podsumowane kolejne zmagania uczniów:

Finał VI Wojewódzkiego Turnieju Chemicznego
wtorek, 16 czerwca 2015 11:01

1      12 czerwca 2015 r. w murach lubelskiego Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej miał miejsce finał VI Wojewódzkiego Turnieju Chemicznego, zorganizowanego pod patronatem Kuratora Oświaty oraz Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

„Ocalmy naszą przeszłość”
niedziela, 14 czerwca 2015 20:41

06Młodzi historycy z „Czwórki” zdobyli główne nagrody w kategorii szkół gimnazjalnych w X Powiatowym Konkursie Historycznym „Ocalmy naszą przeszłość”.

Konkurs jest organizowany już od wielu lat przez Stowarzyszenie Porozumienie Ziemi Krasnostawskiej i Miejską Bibliotekę Publiczną przy współpracy z II LO im. C. K. Norwida. Honorowy patronat sprawuje Janusz Szpak - starosta krasnostawski i Hanna Mazurkiewicz - burmistrz Krasnegostawu.

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
niedziela, 14 czerwca 2015 08:19

410 czerwca uczestniczyliśmy w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej w Szkole Podstawowej w Łopienniku Dolnym. Uczniowie występowali w dwóch kategoriach: soliści, klasy I-III SP i soliści, klasy IV-VI SP.

„ MATEMATYCZNE ASY ” Z KAŻDEJ KLASY
poniedziałek, 01 czerwca 2015 09:50

laur26 maja bieżącego roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny pod hasłem "As Matematyki". Do finału zakwalifikowało się 27 uczniów z klas I – III , którzy najlepiej wypadli w eliminacjach klasowych.

Konkurs zorganizowano w trzech kategoriach: klasa I, Klasa II i klasa III.

"Nasz patron" - Jan Paweł II
środa, 27 maja 2015 18:30

1Szkoły mają swoich patronów, których życie lub działalność mają być przykładem dla młodego pokolenia. Należy cieszyć się, że uczniowie chcą opowiadać o swoich bohaterach. Podobnie było i w naszym przypadku. Gimnazjum Nr 2 w Zakręciu ogłosiło konkurs plastyczny pod hasłem "Mój patron".

Gra miejska „Śladami Stefana Milera”
środa, 27 maja 2015 18:19

Foto - 02      Zamojskie ZOO jest jednym z najstarszych ogrodów zoologicznych w Polsce. Jego początki sięgają roku 1918, kiedy to Stefan Miler, profesor Męskiego Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego, postanowił założyć pierwszy w Polsce szkolny ogródek przyrodniczy. Otwarcie tej zupełnie innowacyjnej instytucji miało na celu ułatwienie nauczania przedmiotów przyrodniczych w szkole.

Nagrody i wyróżnienia za ciężką pracę
środa, 27 maja 2015 08:25

Foto 01    25 maja 2015r. o godz. 9:00 w sali sejmikowej Urzędu Miasta odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych w roku szkolnym 2014/2015 przez Zespół Szkół nr 5 w Krasnymstawie.

Uroczystość na KUL’u
poniedziałek, 25 maja 2015 11:30

Foto - 0414 maja w Auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyła się wojewódzka gala podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego w roku szkolnym 2014/2015.

" Krasnostawskie, jakie cudne..."
sobota, 23 maja 2015 14:53

121 maja 2015 odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego " Krasnostawskie, jakie cudne...", zorganizowanego przez I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie. Celem konkursu było przedstawienie piękna krajobrazów Ziemi Krasnostawskiej oraz rozbudzenie w uczniach poczucia estetyki i wrażliwości na otaczającą przyrodę.

VI Lubelski Turniej Chemiczny
czwartek, 21 maja 2015 08:31

Turniej Chemiczny 8      W dniu 18 maja 2015roku drużyna najlepszych chemików z naszej szkoły wzięła udział w etapie okręgowym VI Lubelskiego Turnieju Chemicznego.

Turniej ma na celu:

- rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań chemią,

- motywowanie uczniów do rozwijania uzdolnień, poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie chemii,

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>