Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Sukces ,,Zygzaka’’ na II Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Taneczne Inspiracje"
Wpisany przez Administrator
sobota, 25 kwietnia 2015 20:42

Trampolina sukcesu 08         17 kwietnia odbył się II Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taneczne Inspiracje" w Biłgoraju, na którym pośród wielu znakomitych zespołów wystąpiły dwa zespoły tańca współczesnego Zygzak i Zygzak II z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie.  

 

W  konkursie obie grupy stanęły na podium: „Zygzak II”wytańczył II miejsce w kategorii 10 - 13 lat, a "Zygzak" - III miejsce w kategorii powyżej 14 lat. W zespole tańczą uczennice ze szkoły podstawowej i gimnazjum Nr 4 w Krasnymstawie: Karolina Brześcińska ,Małgorzata Mołczan, Martyna Darmochwał, Adrianna Szewczuk, Natalia Ilnicka, Zuzanna Kucharczyk, Martyna Łubiarz. Zespoły pracują pod kierunkiem p. Marzeny Darmochwał .

Gratulujemy!

LD

Trampolina_sukcesu_01Trampolina_sukcesu_02Trampolina_sukcesu_03Trampolina_sukcesu_04Trampolina_sukcesu_05Trampolina_sukcesu_06Trampolina_sukcesu_07Trampolina_sukcesu_08Trampolina_sukcesu_09Trampolina_sukcesu_10Trampolina_sukcesu_11Trampolina_sukcesu_12Trampolina_sukcesu_13Trampolina_sukcesu_14

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone