Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Co wiemy o Krajach Unii Europejskiej?
Wpisany przez Administrator
niedziela, 10 maja 2015 07:27
1    6 maja uczniowie klasy Va, Ala Borzęcka, Krystian Mojski i Michał Nowacki reprezentowali naszą szkołę w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej organizowanym przez Zespół Szkół w Łopienniku Nadrzecznym. Uczestnicy, uczniowie pięciu szkół z powiatu krasnostawskiego, w trzyosobowych składach wzięli udział w trzech konkurencjach.
 
Napisali test zawierający różnorodne pytania na temat krajów UE, przygotowali plakat na temat wybranego przez siebie kraju unijnego i przeprowadzili prezentację, podczas której mieli zachęcić do odwiedzania prezentowanego kraju, oraz zaprezentowali piosenki w języku angielskim. Wszystkie zespoły sprawiły się na medal. Zwycięzcami została drużyna z Łopiennika Nadrzecznego. Nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce. Uczniom gratulujemy, a Zespołowi Szkół w Łopienniku Nadrzecznym dziękujemy za gościnę i ciepłe przyjęcie.
123456
 
JS
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone