Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Drużynowo i indywidualnie w lekkoatletyce
Wpisany przez Administrator
wtorek, 12 maja 2015 10:40

 laur     Dnia 30.04.2015 na stadionie miejskim w Krasnymstawie odbyły się zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych powiatu krasnostawskiego. Do zawodów zgłosiły się cztery drużyny: Gimnazjum z Izbicy, Gimnazjum nr 1, nr 4 i nr 5 z  Krasnegostawu. Po podliczeniu 12 najlepszych wyników w konkurencjach indywidualnych ogłoszono wyniki rywalizacji:


Dziewczęta:

III miejsce Gimnazjum nr4 Krasnystaw: Katarzyna Muda, Wiktoria Gołębiowska, Adrianna Ścibor, Karolina Brześcińska, Aleksandra Domańska, Kinga Tubilewicz, Aleksandra Rybak, Karolina Apostoluk, Agata Tryksza, Agata Iwańczuk, Wiktoria Sawa, Aleksandra Ścibor
Wyniki indywidualne:
100 m.
I miejsce -  Kinga Tubilewicz
III miejsce - Aleksandra Rybak
300 m.
IV miejsce - Wiktoria Sawa
skok w dal:
I miejsce -  Adrianna Ścibor
IV miejsce -  Karolina Brześcińska
VI miejsce -  Aleksandra Domańska
kula:
II miejsce -  Wiktoria Gołębiowska
V miejsce -  Katarzyna Muda
II miejsce sztafeta 4X100 m. - Adrianna Ścibor, Aleksandra Ścibor, Aleksandra Rybak, Kinga Tubilewicz

Chłopcy:

I miejsce i tytuł drużynowego mistrza powiatu: Maciej Adamski Norbert Surowiecki, Michał Bojarczuk, Andrzej Tracz, Grzegorz Gębal, Patralski Oskar, Igor Pawlak, Krystian Korszla, Kacper Moń, Łukasz Bojarczuk, Ernest Kopeć, Paweł Chwałek, Dariusz Tracz, Krzysztof Bojarczuk
Wyniki indywidualne:
100 m.
I miejsce Igor Pawlak
VII miejsce Krystian Korszla
VIII miejsce Oskar Patralski
skok w dal:
IV miejsce Patryk Kornicki
V miejsce Michał Sadowski
VII Dominik Dudziński
Kula:
IV miejsce - Maciej Adamski
VI miejsce Michał Bojarczuk
VIII miejsce Norbert Surowiecki
300m.
V miejsce Kacper Moń
VI miejsce Dariusz Tracz
IX miejsce Łukasz Bojarczuk
1000 m.:
VI miejsce - Paweł Chwałek
VII miejsce Krzysztof Bojarczuk
X miejsce Ernst Kopeć

I miejsce: sztafeta 4x100m: Patryk Kornicki, Krystian Korszla, Kacper Moń, Igor Pawlak

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone