Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

"Nasz patron" - Jan Paweł II
Wpisany przez Administrator
środa, 27 maja 2015 18:30

1Szkoły mają swoich patronów, których życie lub działalność mają być przykładem dla młodego pokolenia. Należy cieszyć się, że uczniowie chcą opowiadać o swoich bohaterach. Podobnie było i w naszym przypadku. Gimnazjum Nr 2 w Zakręciu ogłosiło konkurs plastyczny pod hasłem "Mój patron".

Z Zespołu Szkół Nr 4 napłynęło wiele prac. Spośród wszystkich nadesłanych rysunków wybrano laureatów. Cieszymy się, że wśród zwycięzców znalazły się cztery nasze uczennice.

I miejsce w kategorii klas I-III szkoły podstawowej zajęła Natalia Szymańska z klasy II, zaś III miejsce przypadło Emanueli Chmiel z klasy III. Dziewczynki zostały przygotowane przez panią Marię Liśkiewicz oraz panią Renatę Kwiecień.

W kategorii klas IV - VI szkoły podstawowej, II miejsce zajęła Zuzanna Kucharczyk, a III Adrianna Dras, obydwie z klasy IV. Uczennice przygotowała siostra Irena Kocieł.

Laureatki odebrały nagrody i dyplomy dnia 21maja 2015 roku podczas Dnia Patrona w Gimnazjum Nr 2 w Zakręciu.

2

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone