Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„ MATEMATYCZNE ASY ” Z KAŻDEJ KLASY
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 01 czerwca 2015 09:50

    laur26 maja bieżącego roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny pod hasłem "As Matematyki". Do finału zakwalifikowało się 27 uczniów z klas I – III , którzy najlepiej wypadli w eliminacjach klasowych.

    Konkurs zorganizowano w trzech kategoriach: klasa I, Klasa II i klasa III.

    Kandydaci do tytułu „ As Matematyki ” musieli wykazać się: kreatywnością, sprytnym liczeniem, myśleniem logicznym i wyobraźnią. Konkurs miał formę testu (zadania zamknięte i otwarte), na którego rozwiązanie uczniowie każdej kategorii mieli 45 minut. Zadania konkursowe były o różnym stopniu trudności, często podchwytliwe, wymagające umiejętności logicznego myślenia lub dobrego pomysłu.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji wyłoniono zwycięzców .

Tytuł „ AS MATEMATYKI 2015 ” wywalczyli:

W kategorii klas I:             

  1. Dawid Mąka kl. I a
  2. Paweł Kapuśniak kl. I b
  3. Miłosz Czerpak kl. I c
  4. Oliwia Górecka kl. I d

W kategorii klas II:

  1. Mateusz Łusiak kl. II a
  2. Hanna Magier kl. II b
  3. Igor Szyszkowski kl. II c

W kategorii klas III:

  1. Adam Sadowski kl. III a
  2. Arkadiusz Rusak kl. III b

 Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy. 

R.K. i J.S.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone