Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

VI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
Wpisany przez Administrator
niedziela, 14 czerwca 2015 08:19

       410 czerwca uczestniczyliśmy w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej w Szkole Podstawowej w Łopienniku Dolnym. Uczniowie występowali w dwóch kategoriach: soliści, klasy I-III SP i soliści, klasy IV-VI SP.

Reprezentantami naszej szkoły byli: Michał Nowacki, klasa Va (II miejsce), Krystian Mojski, klasa Va (4 miejsce) i Wojciech Nowacki, klasa Ic (5 miejsce). Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz organizatorom. Atmosfera tego plenerowego koncertu był przemiła. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Liczymy na zaproszenie w przyszłym roku.

1234

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone