Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Nagrody, nagrody, nagrody…
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 29 czerwca 2015 13:29

28Dnia 23 czerwca uczniowie klas młodszych wraz z paniami Marią Liśkiewicz i Małgorzatą Wróbel uczestniczyli w miejskiej imprezie integracyjnej „Bezpieczne wakacje” przygotowanej przez nauczycieli i uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Krasnymstawie. Podczas tego spotkania odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnych konkursów plastyczno-literackich: „Bezpieczne wakacje”, „Pijmy mleko”, „I ty możesz zostać autorem książki”.

Dyplomy i nagrody wręczyła laureatom Pani Dyrektor Beata Korszla. Oto zwycięzcy z naszej szkoły:

Miejski konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje”

Laureaci z klas I:

Gabriela Cichosz z kl. Ia

Nauczyciel przygotowujący – Barbara Chlebuś

Oliwia Górecka z kl. Id

Nauczyciel przygotowujący – Jolanta Dworucha

Wyróżnienie:

Marcelina Kliszcz z kl. Ib

Hubert Goławski z kl. Ib

Julia Tłuczek z kl. Ib

Nauczyciel przygotowujący – Jadwiga Skrzypek

Martyna Tkaczyk z kl. Ic

Nauczyciel przygotowujący – Elżbieta Saj - Gilewska

Laureaci z klas II:

Filip Szkoda z kl. IIc (I miejsce)

Nauczyciel przygotowujący – Jolanta Wołos

Hanna Magier z kl. IIb (III miejsce)

Nauczyciel przygotowujący – Mariola Stasieczek

Laureaci z klas III:

Grzegorz Gierula z kl. IIIa (II miejsce)

Klaudia Nieznalska z kl. IIIa (III miejsce)

Nauczyciel przygotowujący – Maria Liśkiewicz

 

Miejski konkurs plastyczny „Pijmy mleko”

Laureat:

Aleksandra Pieróg z kl. Ib (I miejsce)

Nauczyciel przygotowujący – Jadwiga Skrzypek

Wyróżnienie:

Weronika Sobstyl z kl. Ib

Iga Moń z kl. Ib

Nauczyciel przygotowujący – Jadwiga Skrzypek

 

II Międzyszkolny Konkurs „I Ty możesz zostać autorem książki”

Laureaci:

Michał Kosmowski z kl. IIIb (I miejsce)

Noemi Banaszkiewicz z kl. IIIb (II miejsce)

Nauczyciel przygotowujący – Małgorzata Wróbel

Amelia Boruczenko z kl. Id (III miejsce)

Nauczyciel przygotowujący – Jolanta Dworucha

Wyróżnienie:

Eliza Dega z kl. IIc

Alan Jabłoński z kl. IIc

Nauczyciel przygotowujący – Jolanta Wołos

Oliwia Kiszczak z kl. IIIb

Dominik Marciniec z kl. IIIb

Nauczyciel przygotowujący – Małgorzata Wróbel

               Dzieci obejrzały również przedstawienie „Pies z ulicy Bałamutów” na podstawie wiersza Wandy Chotomskiej. Teatrzyk przygotowali uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Krasnymstawie pod kierunkiem nauczycielek: pani Beaty Maj, pani Moniki Rybczyńskiej i pani Joanny Szumilak. W spotkaniu uczestniczył także pan policjant, który przypomniał wszystkim o zasadach bezpieczeństwa ruchu drogowego. Mówił też o tym, jak się zachować w sytuacjach trudnych i nieprzewidzianych. Udzielił wielu cennych rad i wskazówek, na temat bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek w postaci jogurtów i serków.
               Impreza dostarczyła wszystkim dzieciom wielu nowych wrażeń i dużo radości. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie nas tę uroczystość, a młodym artystom gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów teatralnych.

M.W.

0102030405060708091011121314151617181920212223242526272829

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone