Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Konkursy informatyczne to jego specjalność, czyli sukces Michała w konkursie „Algorytm”
Wpisany przez Administrator
piątek, 03 lipca 2015 13:48

01     16 czerwca w sali LSCDN w Zamościu odbyło się podsumowanie XI edycji Regionalnego Konkursu  Informatycznego.  „Algorytm” – dla uczniów gimnazjów. Tytuł laureata w konkursie „Algorytm” zdobył uczeń naszej szkoły Michał Sadowski z klasy IIIB. Do konkursu ucznia przygotowała p. Grażyna Mąka

    Konkurs „Algorytm” przebiegał w trzech etapach: szkolnym, powiatowym i regionalnym. Etap  finałowy składał się z 2 części – teoretycznej i praktycznej, w której uczniowie rozwiązywali, przy pomocy komputera, problemy informatyczne wykraczające poza program nauczania dla danego etapu kształcenia.

     W tym roku do konkursu przystąpiło 72 uczniów, gdzie  tytuł laureata uzyskało tylko 3 uczniów, w tym „nasz” Michał.

    Z satysfakcją trzeba odnotować fakt, że Michał  w dziedzinie konkursów informatycznych jest wielokrotnym zdobywcą tytułu laureata – w latach ubiegłych: dwukrotnie w konkursie „Myszka” (dla uczniów szkól podstawowych), oraz trzykrotnie w konkursie „Algorytm” (dla uczniów gimnazjum). To jest niebywały rekord!

    Gratulujemy i podobnych sukcesów życzymy Michałowi w szkole średniej

GM

010305070911131517192123

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone