Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dzień Nauczyciela - życzenia i nagrody od uczniowskiej społeczności
Wpisany przez Administrator
piątek, 24 października 2014 06:47

kwiatyKiedy pójdę w świat w daleką drogę,

I gdy ciężko będzie mi

Gdy pomyślę: „już nie mogę!”

Wtedy w myślach będziesz Ty.

Bo uczyłeś mnie , by walczyć,

By po słusznej stronie iść,

Nauczycielu drogi, powiem prawdę

Taki jak Ty, chciałbym być.

Dnia 16 października2014 r. w Zespole Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II odbyła się uroczystość  z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Iwony Grzywna i pani Doroty Rzeczyckiej Brodzik przygotował akademię.  

Apel rozpoczął się piosenką zespołu muzycznego Jak zawsze, prowadzonego przez pana Leszka Darmochwała, która zadedykowana była dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi. Punktem kulminacyjnym było złożenie życzeń oraz wręczenie kwiatów na ręce pani Dyrektor Alicji Kasprzak - Żeżuły.

Wzorem lat ubiegłych w naszej szkole przyznawane były "Złote Czwóreczki" - statuetki dla nauczycieli, którzy w szczególny sposób zapisali się w życiu naszej szkolnej społeczności.

W tym roku „Złote Czwóreczki” przyznano w następujących kategoriach:

  • „LUZAK ROKU” – pani Joanna Szewczuk
  • "PERFEKCJONISTA ROKU" - pani Katarzyna Magier
  • „WIELKI COME BACK” - s. Irena Kocieł
  • „POMYSŁOWY NAUCZYCIEL” – pani Dorota Rzeczycka Brodzik
  • „NAJBARDZIEJ CIERPLIWY NAUCZYCIEL” – pani Katarzyna Pocińska
  • „GORĄCY UŚMIECH” – pan Krzysztof Sadło
  • „SZERYF ROKU” – pani Elwira Tubilewicz

Po wręczeniu nagród utalentowani aktorzy z naszej szkoły wystawili przypowieść o stworzeniu pierwszego nauczyciela pt. „Skąd się wziął nauczyciel?” przygotowaną przez panią Joannę Szewczuk.

Prowadzącymi tegoroczną uroczystość byli uczniowie gimnazjum: Kinga Tubilewicz - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Małgosia Mołczan - uczennica kl. III A oraz Patryk Niewiadomski - uczeń kl. III C.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję.                                                                                               

/E.T./

Dzień KEN w Czworce - 01Dzień KEN w Czworce - 02Dzień KEN w Czworce - 03Dzień KEN w Czworce - 04Dzień KEN w Czworce - 05Dzień KEN w Czworce - 06Dzień KEN w Czworce - 07Dzień KEN w Czworce - 08Dzień KEN w Czworce - 09Dzień KEN w Czworce - 10Dzień KEN w Czworce - 11Dzień KEN w Czworce - 12Dzień KEN w Czworce - 13Dzień KEN w Czworce - 14Dzień KEN w Czworce - 15Dzień KEN w Czworce - 16Dzień KEN w Czworce - 17Dzień KEN w Czworce - 18Dzień KEN w Czworce - 19Dzień KEN w Czworce - 20Dzień KEN w Czworce - 21Dzień KEN w Czworce - 22Dzień KEN w Czworce - 23Dzień KEN w Czworce - 24Dzień KEN w Czworce - 25Dzień KEN w Czworce - 26Dzień KEN w Czworce - 27Dzień KEN w Czworce - 28Dzień KEN w Czworce - 29Dzień KEN w Czworce - 30Dzień KEN w Czworce - 31Dzień KEN w Czworce - 32Dzień KEN w Czworce - 33Dzień KEN w Czworce - 34Dzień KEN w Czworce - 35Dzień KEN w Czworce - 36Dzień KEN w Czworce - 37Dzień KEN w Czworce - 38Dzień KEN w Czworce - 39Dzień KEN w Czworce - 40Dzień KEN w Czworce - 41Dzień KEN w Czworce - 42Dzień KEN w Czworce - 43Dzień KEN w Czworce - 44Dzień KEN w Czworce - 45Dzień KEN w Czworce - 46Dzień KEN w Czworce - 47Dzień KEN w Czworce - 48Dzień KEN w Czworce - 49Dzień KEN w Czworce - 50Dzień KEN w Czworce - 51Dzień KEN w Czworce - 52Dzień KEN w Czworce - 53Dzień KEN w Czworce - 54Dzień KEN w Czworce - 55Dzień KEN w Czworce - 56Dzień KEN w Czworce - 57

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone