Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w gimnazjum
Wpisany przez Administrator
środa, 08 lipca 2015 05:53

925.06.2015 roku o godz. 17.00 pożegnali szkołę uczniowie gimnazjum. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny. Trzecioklasiści rozstają się z naszym gimnazjum na zawsze, zaś młodsi uczniowie tylko na okres wakacji.

W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli: zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Robert Kościuk. przewodniczący Rady Miasta – pan Edward Kawęcki, przewodniczący Rady Rodziców – pan Marek Piwko oraz licznie przybyli Rodzice uczniów.

Koniec roku to czas na zasłużone nagrody.

Stypendia burmistrza za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

Aleksandra Zielińska, Michał Sadowski, Katarzyna Dudek, Przemysław Dobosz, Aleksandra Kowalczyk, Maciej Kowalczyk, Dominika Galińska, Ilona Roman, Izabela Stasiuk, Agata Tryksza, Kornelia Fiszer, Agnieszka Fidecka, Aleksandra Manachiewicz, Magdalena Walczyk, Kinga Tubilewicz.

Stypendium burmistrza za wysokie osiągnięcia sportowe otrzymał:

Mateusz Łukaszczyk.

Stypendia dyrektora szkoły otrzymali:

Michał Moń, Małgorzata Chwil, Kinga Pintal, Karolina Stasieczek, Klaudia Żaba, Julia Malczewska, Iga Adamczuk, Klaudia Mazurek, Monika Grządkowska, Gabriela Czarniecka, Michał Szyszkowski.

Statuetki wybitnych absolwentów roku szkolnego 2014/2015 otrzymali:

Aleksandra Zielińska, Michał Sadowski, Ilona Roman i Izabela Stasiuk.

Nagrody za uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w Kuratoryjnym Konkursie Przedmiotowym otrzymali następujący uczniowie

Aleksandra Zielińska, Izabela Stasiuk, Michał Sadowski, Ilona Roman, Katarzyna Dudek.

Podziękowania za przygotowanie laureatów zostały wręczone następującym nauczycielom:

p. Barbarze Huszczy, Monice Skrzypie, Katarzynie Magier, Alicji Skibie, Joannie Kurek i Sylwii Szymańskiej.

Nagrody za znaczące miejsca w konkursach ogólnopolskich otrzymali:

za zajęcie I miejsca- dyplom grawerowany i nagrodę książkową otrzymali:

Maciej Kowalczyk. klasa I A – z matematyki
Przemysław Dobosz, klasa II A – z matematyki
Michał Szyszkowski, klasa II B – z matematyki
Michał Sadowski, klasa III B – z matematyki
Magdalena Walczyk, klasa I B - z chemii

dyplom laureata i nagrodę książkową za zajęcie III miejsca otrzymała:

Aleksandra Zielińska, klasa III B – z chemii

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:

Z kl. I A

Aleksandra Kowalczyk
Maciej Kowalczyk
Agata Tryksza
Klaudia Żaba
Karolina Stasieczek
Kinga Pintal
Julia Ogonowska
Julia Kołodziej

 Z kl. Ib

Magdalena Walczyk
Dominika Radomska

Z kl. II A

Przemysław Dobosz
Dominika Galińska
Agnieszka Fidecka
Michał Bojarczuk
Agata Troć

Z kl. II B

Katarzyna Dudek
Kornelia Fiszer
Gabriela Czarnieck
Michał Szyszkowski
Michał Moń
Julia Malczewska
Iga Adamczuk
Julia Polska
Wiktoria Zwarzyńska
Jakub Kopec

Z kl. IIIa

Ilona Roman  
Kinga Tubilewicz  
Małgorzata Chwil
Dominika Kassa
Aleksandra Ścibor
Anna Bożko
Wioletta Kamińska
Justyna Mazurek
Małgorzata Mołczan
Karol Piwko
Patrycja Żydek

Z kl. IIIB

Aleksandra Zielińska
Michał Sadowski
Izabela Stasiuk
Klaudia Mazurek
Monika Grządkowska
Karolina Brześcińska
Maciej Adamski
Wiktoria Żydziak
Kinga Żelisko

Z kl. III C

Aleksandra Manachiewicz
Julia Dąbrowa

Nagrody za osiągnięcia sportowe otrzymali:

Statuetkę „najlepsza siatkarka”:

Aleksandra Zielińska, Wiktoria Żydziak, Aleksandra Ścibor, Patrycja Żydek

Statuetkę za osiągnięcia sportowe:

Kinga Tubilewicz, Wioletta Kamińska, Dominika Kassa, Monika Grządkowska

Statuetkę „wybitny sportowiec”:

Karol Piwko, Filip Figiel, Maciej Bortacki, Sebastian Staszak, Łukasz Czuba, Oskar Jabłoński, Wojciech Marucha, Kacper Pastuszak, Jakub Krawczyk.

Nagrody za:

Zaangażowanie i kreatywność w kole bibliotecznym:

Julia Ogonowska, Karolina Stasieczek, Agata Tryksza, Klaudia Żaba

Za pracę w samorządzie szkolnym:

Aleksandra Zielińska, Michał Sadowski, Kinga Tubilewicz

Za pracę przy obsłudze nagłośnienia:

Michał Bojarczuk, Paweł Chwałek

Za pracę w zespole wokalnym „Jak zawsze”

Ilona Roman, Kinga Tubilewicz, Małgorzata Mołczan, Aleksandra Ścibor, Karolina Brześcińska, Kinga Żelisko

Dyrektor szkoły p. Alicja Kasprzak – Żeżuła złożyła serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom. W sposób szczególny tym, którzy nieustannie wspierali inicjatywy rady pedagogicznej, byli współorganizatorami uroczystości i imprez szkolnych oraz służyli dobrą radą. Specjalne podziękowanie – pamiątkową statuetkę p. dyrektor wręczyła Panu Markowi Piwko, który przez trzy lata wspierał działania podejmowane przez klasę sportową.

Listy gratulacyjne z wyrazami uznania za wzorowe wychowanie syna/córki otrzymali Państwo:

Urszula i Jerzy Roman, Elwira i Grzegorz Tubilewicz , Ewa i Waldemar Chwil , Anna i Marek Kassa; Anna i Zbigniew Ścibor; Agnieszka i Tomasz Bożko; Elżbieta i Sławomir Kamińscy; Leona i Dariusz Mazurek; Maria i Mirosław Mołczan; Dorota i Marek Piwko; Aneta Żydek; Marta i Krzysztof Zielińscy; Magdalena i Mirosław Sadowscy; Sylwia i Igor Stasiuk; Elżbieta i Krzysztof Mazurkowie; Joanna i Bogdan Grządkowscy; Joanna i Adam Brześcińscy; Monika i Jan Żydziak; Agnieszka i Piotr Adamscy; Wioletta i Jacek Żelisko, Justyna i Janusz Manachiewicz; Beata i Konrad Dąbrowa.

Na pamiątkę „pobytu” w szkole wybitni absolwenci, ci którzy uzyskali średnią ocen od 5,0 wpisali się do „Złotej księgi”. W obecnym roku szkolnym są to:

  1. Aleksandra Zielińska IIIb
  2. Michał Sadowski IIIb
  3. Ilona Roman IIIa
  4. Izabela Stasiuk IIIb
  5. Aleksandra Manachiewicz IIIc
  6. Kinga Tubilewicz IIIa
  7. Klaudia Mazurek IIIb
  8. Małgorzata Chwil IIIa
  9. Monika Grządkowska IIIb
  10. Julia Dąbrowa IIIc
  11. Dominika Kassa IIIa
  12. Aleksandra Ścibor IIIa

Wiele ciepłych słów oraz gratulacje za uzyskane nagrody i wyróżnienia do uczniów skierowali: zastępca burmistrza – p. Robert Kościuk, przewodniczący Rady Miasta – p. Edward Kawęcki oraz przewodniczący Rady Rodziców - p. Marek Piwko. Całości dopełniła rewelacyjnie przygotowana przez klasę IIIa pod kierunkiem p. Sylwii Szymańskiej, Leszka Darmochwała i Joanny Kurek część artystyczna. Oprawę plastyczną przygotowała p. Joanna Szewczuk.

 Wszystkie zdjęcia z uroczystości są do obejrzenia w naszej szkolnej fotogalerii

123456789

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone