Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w szkole podstawowej
Wpisany przez Administrator
środa, 08 lipca 2015 06:32

1526 czerwca szkołę na okres wakacji pożegnali uczniowie szkoły podstawowej w dwóch grupach. O godz. 9.30 rozstali się ze szkołą uczniowie klas IV –VI. W uroczystości udział wzięli: zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Robert Kościuk, przewodniczący Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska i pan Marek Piwko, grono nauczycielskie, pracownicy administracji i obsługi oraz licznie przybyli Rodzice uczniów.

Pani dyrektor Alicja Kasprzak – Żeżuła podkreśliła w swoim wystąpieniu, że uczniowie rewelacyjnie napisali sprawdzian szóstoklasisty a ich starsi koledzy egzamin gimnazjalny i uplasowali się w 7 i 8 staninie. Wszystkie sukcesy uczniów zostały nagrodzone:

Stypendia Burmistrza Krasnegostawu otrzymali:

Maria Bojarczuk, Mateusz Gawiński, Julia Kwiecińska, Zuzanna Kucharczyk, Alicja Borzęcka, Kacper Szkoda, Olga Jastrzębska, Przemysław Błaszczak, Michał Nowacki, Maciej Pociński, Michał Szymoniak.

Stypendia Dyrektora Szkoły za naukę otrzymali:

Patrycja Szuryga, Martyna Darmochwał, Jacek Mąka, Gabriela Klus, Natalia Soczyńska, Piotr Wojciechowski, Filip Pitura, Igor Jastrzębski, Michał Jasiński, Kornel Piwko, Paweł Szuba, Aleksandra Kołodziejczyk, Julia Strycharczuk, Agata Staszak, Natalia Wrona, Wojciech Śledź, Szymon Głuchowski.

Za osiągnięcia sportowe stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali:

Nikola Kowalczyk, Hanna Nadolska.

Za zdobycie tytułu finalisty kuratoryjnego konkursu matematycznego nagrodę książkową otrzymał

Jacek Mąka a p. Teresa Laskowska podziękowanie.

 Za zajęcie I miejsca w ogólnopolskich konkursach przedmiotowych uczniowie otrzymali dyplom grawerowany i nagrodę książkową:

Maria Bojarczuk, klasa VI A – z matematyki
Julia Kwiecińska, klasa VI A – z matematyki
Maria Bojarczuk, klasa VI A – z przyrody
Filip Pitura, klasa V B – z przyrody
Alicja Borzęcka, klasa V A – z przyrody

Dyplom laureata i nagrodę książkową otrzymali:

Agata Staszak, klasa V A– z przyrody
Michał Nowacki, klasa V A – z przyrody
Mateusz Kogut, klasa V A – z przyrody
Adrian Kasprzak, klasa VI B – z przyrody
Wojciech Śledź, klasa V B– z przyrody
Julia Strycharczuk, klasa V B – z przyrody
Julia Kwiecińska, klasa VI A – z przyrody
Maria Bojarczuk, klasa VI A – z matematyki
Julia Kwiecińska, klasa VI A – z matematyki
Kacper Szkoda, klasa V B– z historii

Za zdobycie tytułu laureata w Olimpiadzie wiedzy o Janie Pawle II nagrody otrzymali:

Michał Szymoniak, Przemysław Błaszczak, Zuzanna Kucharczyk, Sebastian Lewandowski, Aleksandra Dras, Julia Szczepanik, Kornel Piwko, Michał Wojciechowski, Paweł Szuba, Błażej Mazurek, Amelia Magier

 Za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrodę otrzymał

 Piotr Wojciechowski

 Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:

 Z kl. IV a:

Michał Jasiński, Szymon Głuchowski, Eryk Szparkowski, Adrianna Dras, Błażej Mazurek, Łukasz Łukaszczyk, Daniel Banaszak, Amelia Magier, Julia Podgórska, Natalia Sawa.

 Z kl. IV b:

Michał Szymoniak, Gabriela Klus, Kornel Piwko, Paweł Szuba, Aleksandra Fidecka, Sebastian Lewandowski, Weronika Pawłowska, Michał Wojciechowski, Kamil Kassa.

 z kl. IV c:

Zuzanna Kucharczyk, Przemysław Błaszczak, Maciej Pociński, Aleksandra Kołodziejczyk, Julia Szczepanik, Robert Radomski, Inga Maciejewska, Michał Magier, Jan Pankiewicz

 Z kl. Va:

 Alicja Borzęcka, Michał Nowacki, Agata Staszak, Natalia Wrona, Mateusz Kogut, Laura Olech

 Z kl. V b:

Mateusz Gawiński, Kacper Szkoda, Olga Jastrzębska, Filip Pitura, Igor Jastrzębski, Julia Strycharczuk, Wojciech Śledź, Iga Krawczyk, Martyna Matczuk, Dominik Ptak, Mateusz Pawłowski, Cyprian Solan, Jagoda Jarmuł, Hanna Nadolska, Magdalena Wrona, Aleksandra Pomian, Julia Matyjaszek,

 Z kl. VI a:

Maria Bojarczuk, Julia Kwiecińska, Patrycja Szuryga, Natalia Soczyńska, Natalia Ilnicka, Emilia Karauda

 Z kl. VIb:

Martyna Darmochwał, Jacek Mąka, Piotr Wojciechowski, Adrian Kasprzak, Marcelina Madeja

 Za 100% frekwencję nagrody otrzymali:

Mateusz Chwała, Michał Jasiński, Łukasz Łukaszczyk, Aleksandra Fidecka, Robert Radomski, Przemysław Błaszczak,Alicja Borzęcka, Amelia Guziuk, Natalia Wrona, Olga Jastrzębska, Igor Jastrzębski, Emilia Karauda, Patrycja Szuryga, Natalia Ilnicka, Kinga Kuczma, Mateusz Mołczan

 Dyplomy za osiągnięcia sportowe otrzymały:

Nikola Kowalczyk, Laura Olech, Kinga Niećko, Dominika Brzyszko, Amelia Guziuk, Hanna Nadolska, Zofia Janowska, Iga Krawczyk, Wiktoria Piłat.

 Składamy wszystkim serdeczne gratulacje!

 O godz. 11.00 na okres wakacji ze szkołą pożegnali się uczniowie klas I – III szkoły podstawowej. W tej części uroczystości udział wzięli: sekretarz Krasnegostawu – pan Krzysztof Gałan, przewodniczący Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska i pan Marcin Wojewoda, grono nauczycielskie, pracownicy administracji i obsługi oraz licznie przybyli Rodzice uczniów.

 Uczniowie tej grupy wiekowej brali licznie udział w wielu konkursach i zawodach sportowych. Podobnie jak starsi koledzy uzyskali świetny wynik w badaniu trzecioklasisty OBUT. Wszyscy uczniowie otrzymali zasłużone nagrody, a dodatkowo wyróżnieni z rąk pana sekretarza w sali gimnastycznej:

 Z kl. I A :

Gabriela Cichosz
Aleksandra Garbal
Maria Matczuk
Dawid Mąka
Patryk Pawłowski
Wiktoria Rapa
Szymon Ślusarczyk
Kacper Świstowski
Michał Bil
Jakub Muszyński
Wiktoria Puła
 

 

Z kl. I B:

 Marcelina Kliszcz

 Paweł Kapuśniak

 Aleksandra Pieróg

 Iga Moń

 Maja Kijuc

 Michał Bojarczuk

 Malwina Drabik

 Antonina Jabłońska

 Szymon Marek

 Urszula Mikulska

 Weronika Sobstyl

 Daniel Stal

 Milena Sutryk

 Julia Tłuczek

 Daria Zawadzka

Z kl. I C:

 Jakub Cembrowski

 Maja Pawłowska

 Natalia Poniewozik

 Mikołaj Weremko

 Miłosz Czerpak

 Ola Korczyńska

 Julia Banach

 Martyna Tkaczyk

 Jga Kulawiak

 Michalina Haluch

 Adrian Radzięciak

 Nikola Iłowiecka

 Wojciech Nowacki

 
Z kl.I D:

 Julia Czystowska

 Marcelina Głuchowska

 Kinga Berbeć

 Oliwia Górecka

 Emilia Dega

 Amelia Boruczenko

 Michał Piasecki

 Aleksandra Kalman

 Maja Fornalska

 Hubert Gałan

 Anna Borzęcka

 Bartłomiej Iwańczuk

 Aleksandra Kozyrska

 Igor Szumiło

 

Z kl. II A:

 Emilia Barlakowska

 Irena Bojarczuk

 Mateusz Mazurek

 Lena Skrzypiec

 Natalia Szymańska

 Małgorzata Adamska

 Aleksandra Krzyżak

 Mateusz Łusiak

 Zuzanna Świstowska

 Maja Szewczuk

 

  Z kl.II B:

 Mateusz Cieszko

 Adrian Górny

 Justyna Kogut

 Kornelia Kowalczyk

 Hanna Magier

 Samanta Miller

 Weronika Piekaś

 Kinga Sołdecka

 Oliwia Warchulska

 Brajan Warchulski

 Mikołaj Szewczak

 Dominik Poniedziałek

 

Z kl.II C:

 Anna Błaszczak

 Eliza Dega

 Mikołaj Kędziera

 Zofia Lewandowska

 Kamil Radecki

 Kornelia Sędłak

 Filip Szkoda

 Dawid Szwal

 Igor Szyszkowski

 Julia Żebrowska

 Martyna Kozak

 

 Z kl.III A:

 Grzegorz Gierula

 Natalia Kalisz

 Michalina Klusek

 Kacper Kowalski

 Hubert Krawczyk

 Kinga Kręgulec

 Adam Sadowski

 Emanuela Chmiel

 Antonina Jaworska

 Julia Mrozek

 

Z kl. III B:

 Noemi Banaszkiewicz

 Paula Bodio

 Maja Fiszer

 Oliwia Kiszczak

 Michał Kosmowski

 Gabriela Kwiatkowska

 Dominik Marciniec

 Arkadiusz Rusak

 Tomasz Zieliński

 Michał Zwolak

 

 Uczniowie ze 100% frekwencją także otrzymali zasłużone nagrody:

 Maja Jeleń
Aleksandra Pieróg, Iga Moń
Maja Fornalska, Karol Goral
Jakub Wojewoda
Hanna Magier

 Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy miłych, radosnych, pełnych wrażeń i dobrych przeżyć zasłużonych wakacji!

Zdjęcia z uroczystości znajdują się w naszej szkolnej fotogalerii

010203040506070809101112131415161718

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone