Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

POWITANIE JESIENI
Wpisany przez Administrator
wtorek, 21 października 2014 08:43

Powitanie jesieni - 42       We wrześniu klasa III B szkoły podstawowej witała jesień w rezerwacie WODNY DÓŁ. Podczas wycieczki opiekę nad uczniami sprawowały panie: Agnieszka Bożko, Elwira Tubilewicz i Małgorzata Wróbel. Dzieci wędrowały ścieżką przyrodniczą do pomnika upamiętniającego walki partyzanckie oraz do miejsca, od którego pochodzi nazwa rezerwatu.

Poznały warstwową budowę lasu oraz różne gatunki roślin i zwierząt. Po powrocie z leśnej wyprawy odpoczywały na polanie przed leśniczówką i wspólnie z rodzicami piekły kiełbaski przy ognisku. Na zakończenie wycieczki odbyły się konkursy i zawody sportowe. Dziewczynki wybrały „Chłopaka Roku kl. III B”, którym został Adrian Knap. Wszyscy wrócili z wycieczki wypoczęci, zadowoleni i gotowi do kolejnych wyjazdów.

Serdecznie dziękuję Klasowej Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu, a państwu: Annie Banaszkiewicz, Krzysztofowi Zielińskiemu i Piotrowi Kiszczakowi za opiekę nad dziećmi w czasie wycieczki.

M.W.

Powitanie jesieni - 01Powitanie jesieni - 02Powitanie jesieni - 03Powitanie jesieni - 04Powitanie jesieni - 05Powitanie jesieni - 06Powitanie jesieni - 07Powitanie jesieni - 08Powitanie jesieni - 09Powitanie jesieni - 10Powitanie jesieni - 11Powitanie jesieni - 12Powitanie jesieni - 13Powitanie jesieni - 14Powitanie jesieni - 15Powitanie jesieni - 16Powitanie jesieni - 17Powitanie jesieni - 18Powitanie jesieni - 19Powitanie jesieni - 20Powitanie jesieni - 21Powitanie jesieni - 22Powitanie jesieni - 23Powitanie jesieni - 24Powitanie jesieni - 25Powitanie jesieni - 26Powitanie jesieni - 27Powitanie jesieni - 28Powitanie jesieni - 29Powitanie jesieni - 30Powitanie jesieni - 31Powitanie jesieni - 32Powitanie jesieni - 33Powitanie jesieni - 34Powitanie jesieni - 35Powitanie jesieni - 36Powitanie jesieni - 37Powitanie jesieni - 38Powitanie jesieni - 39Powitanie jesieni - 40Powitanie jesieni - 41Powitanie jesieni - 42

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone