Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wędrujemy z CHODACZKIEM
Wpisany przez Administrator
czwartek, 20 listopada 2014 11:01

Wędrujemy z Chodaczkiem - 16W tym roku szkolnym klub turystyczny CHODACZEK rozpoczął swoje wędrowanie od pieszego rajdu ścieżką dydaktyczną w rezerwacie „Wodny Dół”. Na pobliskich łąkach odbył się piknik powitalny, gdzie mali turyści rywalizowali między sobą w zawodach sportowych.

 

W ramach zajęć klubu dzieci odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Krasnymstawie. Obejrzały tam wystawę prac plastycznych poświęconą twórczości poety Juliana Tuwima. Obecnie uczestnicy klubu przygotowują się do wykonania albumów o Krasnymstawie, które wkrótce będzie można obejrzeć na specjalnie przygotowanej wystawie.

MW

Wędrujemy z Chodaczkiem - 01Wędrujemy z Chodaczkiem - 02Wędrujemy z Chodaczkiem - 03Wędrujemy z Chodaczkiem - 04Wędrujemy z Chodaczkiem - 05Wędrujemy z Chodaczkiem - 06Wędrujemy z Chodaczkiem - 07Wędrujemy z Chodaczkiem - 08Wędrujemy z Chodaczkiem - 09Wędrujemy z Chodaczkiem - 10Wędrujemy z Chodaczkiem - 11Wędrujemy z Chodaczkiem - 12Wędrujemy z Chodaczkiem - 13Wędrujemy z Chodaczkiem - 14Wędrujemy z Chodaczkiem - 15Wędrujemy z Chodaczkiem - 16Wędrujemy z Chodaczkiem - 17Wędrujemy z Chodaczkiem - 18Wędrujemy z Chodaczkiem - 19Wędrujemy z Chodaczkiem - 20Wędrujemy z Chodaczkiem - 21Wędrujemy z Chodaczkiem - 22Wędrujemy z Chodaczkiem - 23Wędrujemy z Chodaczkiem - 24Wędrujemy z Chodaczkiem - 25Wędrujemy z Chodaczkiem - 26Wędrujemy z Chodaczkiem - 27Wędrujemy z Chodaczkiem - 28Wędrujemy z Chodaczkiem - 29Wędrujemy z Chodaczkiem - 30Wędrujemy z Chodaczkiem - 31Wędrujemy z Chodaczkiem - 32Wędrujemy z Chodaczkiem - 33Wędrujemy z Chodaczkiem - 34Wędrujemy z Chodaczkiem - 35Wędrujemy z Chodaczkiem - 36

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone