Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

WŚLIZG NA LODOWISKO
Wpisany przez Administrator
czwartek, 22 stycznia 2015 10:10

Wślizg 1228 października 2014 r. odbyła się wycieczka do Lublina, gdzie spragnieni wrażeń uczniowie mogli wykorzystać okazję i doskonalić jazdę na łyżwach. Opiekę nad uczestnikami wycieczki sprawowały pani Elwira Tubilewicz i pani Iwona Grzywna.

Około ósmej rano na parkingu szkolnym wszyscy uczniowie i opiekunowie uczestniczący w wycieczce spotkali się w oczekiwaniu na autokar, by sprawdzić listę obecności. Wyjechaliśmy z Krasnegostawu ok. godz. 8:25. Do Lublina dotarliśmy ok. 9:15, niestety okazało się, że lodowisko ,,Ice Mania” nie było dostatecznie oznaczone, wokoło trwały prace budowlane, więc nie dotarliśmy na czas. Na właściwe miejsce przyjechaliśmy ok. godz. 9:40. Wszyscy świetnie się bawili jeżdżąc na łyżwach, nawet nasi opiekunowie spróbowali swoich sił.

Kiedy byliśmy już zmęczeni korzystaniem z lodowiska, wyruszyliśmy do kina ,,Cinema City” w Plazie na film pt. „Serce, serduszko” czyli bajkową opowieść o spotkaniu dwóch , spragnionych miłości osób – kobiety i dziewczynki z Domu Dziecka, która marzyła o karierze baletnicy. Przed seansem każdy zdążył kupić sobie jakiś napój i popcorn. W kinie cała sala należała wyłącznie do naszej wycieczki, mogliśmy głośno wyrażać swoje emocje. Po bardzo ciekawym filmie uczestnicy mogli zjeść ciepły posiłek i dokonać zakupów, zwłaszcza, ze zbliżały się klasowe mikołajki. Niestety trzeba było wracać już do Krasnegostawu, bo tuż za rogiem czekał nasz autokar. Usiedliśmy w wybranych przez siebie wcześniej miejscach i ruszyliśmy. Podróż nie trwała długo, więc nieco po godz. 16-tej byliśmy już koło szkoły.

Julia Kwiecińska i Emilia Karauda z klasy 6A

Wślizg 01Wślizg 02Wślizg 03Wślizg 04Wślizg 05Wślizg 06Wślizg 07Wślizg 08Wślizg 09Wślizg 10Wślizg 11Wślizg 12Wślizg 13Wślizg 14Wślizg 15Wślizg 16Wślizg 17Wślizg 18Wślizg 19

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone