Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

POZNAJEMY NOWE MIEJSCA KULTURY – TEATR MUZYCZNY W LUBLINIE
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 16 marca 2015 07:59

04      Dnia 13 marca uczniowie klasy II a i II b wraz z opiekunami p. Renatą Kwiecień, p. Mariolą Stasieczek i p. Teresą Kubiną wybrali się do Teatru Muzycznego w Lublinie na spektakl baletowy „Królewna Śnieżka”.

     Wyjazd miał na celu integrację dzieci i pokazanie kultury w innym - „wielkim wymiarze". Dzieci miały okazję, poczuć emocje z obcowania na żywo ze sceną, dekoracjami, aktorami, grą świateł, zobaczyć jak można pokazać inaczej znane im wcześniej z kina i telewizji przedstawienie.

     Przedstawione w spektaklu losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczyły dzieciom niezapomnianych emocji. A piękna i barwna scenografia oraz bajkowe kostiumy na długo pozostaną w ich pamięci.

                                                                                                          

                                                                                                                              R. K.

0102030405060708091011

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone