POZNAJEMY NOWE MIEJSCA KULTURY – TEATR MUZYCZNY W LUBLINIE
poniedziałek, 16 marca 2015 07:59

04      Dnia 13 marca uczniowie klasy II a i II b wraz z opiekunami p. Renatą Kwiecień, p. Mariolą Stasieczek i p. Teresą Kubiną wybrali się do Teatru Muzycznego w Lublinie na spektakl baletowy „Królewna Śnieżka”.

Wyjazd miał na celu integrację dzieci i pokazanie kultury w innym - „wielkim wymiarze". Dzieci miały okazję, poczuć emocje z obcowania na żywo ze sceną, dekoracjami, aktorami, grą świateł, zobaczyć jak można pokazać inaczej znane im wcześniej z kina i telewizji przedstawienie.

Przedstawione w spektaklu losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczyły dzieciom niezapomnianych emocji. A piękna i barwna scenografia oraz bajkowe kostiumy na długo pozostaną w ich pamięci.

R. K.

0102030405060708091011