Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dzień wagarowicza w Zamościu
Wpisany przez Administrator
wtorek, 24 marca 2015 09:38
10       Z okazji "Dnia Wagarowicza" 20 marca, w piątek klasy V a i b spędziły wspólnie czas na wycieczce szkolnej do Zamościa. Byliśmy w pięknie odrestaurowanym ZOO, pełnym fascynujących gatunków zwierząt. Nasze  serce skradły głównie "Juliany" czyli lemury, które były wyjątkowo towarzyskie.
Następnie odwiedziliśmy miejski rynek, okoliczne sklepiki z pamiątkami i kawiarenki. Zamość to "Perła Renesansu", o czym nie omieszkała nam przypomnieć Pani Nawrocka, pokazując nam różne szczegóły architektoniczne typowe dla tamtej epoki. W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć wizyty w McDonaldzie, gdzie oddaliśmy się rozkoszom podniebienia :)
     Wyjazd był krótki ale bardzo emocjonujący. To dobrze tak od czasu do czasu zintegrować się poza murami szkoły. Przed nami wiosna i nowe, ciekawe pomysły na wspólne spędzanie czasu, o czym z pewnością znów opowiemy na łamach szkolnej strony:)
 
01020304050607080910
 
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone