Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Farma Iluzji – tu byliśmy !
Wpisany przez Administrator
czwartek, 28 maja 2015 11:29

Farma iluzji - 2222 maja 2015 r. uczniowie klasy II a pod opieką p. Renaty Kwiecień, p. Jadwigi Skrzypek i p. Marii Liśkiewicz odwiedzili Park Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w  Mościskach, koło Woli Życkiej. Magiczna Farma Iluzji to miejsce pełne atrakcji, nie sposób było się tam nudzić.

Dzieci zwiedziły Muzeum Iluzji, w którym miały problem z przejściem przez salę pełną luster, oglądały się w krzywych zwierciadłach, czy próbowały schwycić hologramy. Odkrywały tajemnice Lewitującego Kranu i Studni Nieskończoności. Dużym zainteresowaniem cieszył się iluzyjny żart, który pozwolił uwiecznić na zdjęciu własną głowę na talerzu. Wielką atrakcją była niewątpliwie Latająca Chata Tajemnic – drewniany domek, w którym dzieją się istne czary: woda płynie do góry, ludzie nie mogą utrzymać równowagi itp. Zaciekawiło nas także krzesło i stół olbrzyma, przy których czuliśmy się jak krasnale.

       Fascynującą zabawą dla dzieci były lewitujące piłeczki. Uczniowie zmierzyli się z wiklinowym labiryntem pełnym nieoczekiwanych zakamarków i ślepych tuneli, rywalizowali w szybkości pływania tratwami oraz sprawnie przeszli Ścieżkę Zdrowia. W mini ZOO głaskały żółwia, podziwiały króliki, kózki i kucyka Czarusia.

       Farma Iluzji to także piękny teren zachęcający do aktywnego wypoczynku i zabawy. Dzieci bawiły się w małego paleontologa w Zatoce Piratów oraz „szalały” na drewnianym placu zabaw i mini tyrolce.

        Atrakcji było co niemiara, czas spędzony na farmie to czas magiczny i niezapomniany. Zostały wspomnienia i zdjęcia.

                                                                                                                       R.K.

Farma iluzji - 01Farma iluzji - 02Farma iluzji - 03Farma iluzji - 04Farma iluzji - 05Farma iluzji - 06Farma iluzji - 07Farma iluzji - 08Farma iluzji - 09Farma iluzji - 10Farma iluzji - 11Farma iluzji - 12Farma iluzji - 13Farma iluzji - 14Farma iluzji - 15Farma iluzji - 16Farma iluzji - 17Farma iluzji - 18Farma iluzji - 19Farma iluzji - 20Farma iluzji - 21Farma iluzji - 22Farma iluzji - 23Farma iluzji - 24Farma iluzji - 25Farma iluzji - 26Farma iluzji - 27Farma iluzji - 28Farma iluzji - 29Farma iluzji - 30Farma iluzji - 31Farma iluzji - 32Farma iluzji - 33Farma iluzji - 34Farma iluzji - 35Farma iluzji - 36Farma iluzji - 37Farma iluzji - 38

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone