Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Las wita nas
Wpisany przez Administrator
środa, 10 czerwca 2015 12:42

04Dnia 29 maja nasza klasa VI a wzięła udział w zajęciach terenowych w najbliższym rezerwacie przyrody „Wodny Dół”. Naszymi opiekunkami były pani Elżbieta Jarocka i pani Joanna Kurek.

 

Około 8:45 zebraliśmy się przed szkołą. Po sprawach organizacyjnych udaliśmy się do rezerwatu. Spotkaliśmy się tam z panią leśnik i wyruszyliśmy wzdłuż ścieżki dydaktycznej. W czasie wędrówki podziwialiśmy unikatowe rośliny i zachwycaliśmy się pięknem przyrody. Na koniec trasy mieliśmy okazję przejść się dnem wąwozu lessowego. Następnie pojechaliśmy odpocząć do leśniczówki. Zjedliśmy upieczone na ognisku kiełbaski. Po ciepłym posiłku aktywnie spędziliśmy czas. Około godziny 13:00 nasz wyjazd dobiegł końca.

Wszystkim zajęcia bardzo się podobały. Zwiększyliśmy swoją wiedzę przyrodniczą, a przy okazji zbliżyliśmy się do siebie. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Maria Bojarczuk

Julia Kwiecińska

Patrycja Szuryga

01020304060708091011121314

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone