Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Odpoczywamy w Lasach Janowskich
Wpisany przez Administrator
czwartek, 25 czerwca 2015 10:05

12Janów Lubelski to piękne miejsce. Jeszcze piękniejsze jednak są otaczające go Lasy Janowskie. Przekonaliśmy się o tym niedawno my, uczniowie klasy IV c oraz IV a. Spacery po lesie, podczas których odpowiadaliśmy na pytania związane z przyrodą były tylko wstępem do wielkiej przygody.

Odkrywając tajemnice lasu natknęliśmy się na tamy bobrów oraz spotkaliśmy jaszczurki: zwinki i żyworódki oraz ptaki: bociana i żurawia czarnego. Ogromne zainteresowanie wzbudziły też koniki biłgorajskie żyjące na wolnym wybiegu we wsi Szklarnia. Niestety nie mogliśmy na nich jeździć, ale samo obserwowanie i dotykanie ich było ekscytujące. Mimo zmęczenia po długich wędrówkach mieliśmy siłę na olimpiady sportowe, dyskotekę oraz ognisko. Trzeciego dnia wybraliśmy się na plażę budować zamki z piasku oraz na siłownię aby trochę poćwiczyć. Ostatnie chwile spędziliśmy na ekscytującej i wstrząsającej wyciecze terenowymi samochodami po leśnych dołach.

010203040506070809101112131415161718192021

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone