W BIBLIOTECE UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO W LUBLINIE
piątek, 10 lipca 2015 12:56

06Czując zbliżające się wakacje 17 czerwca 2015 r. uczniowie klasy I a i II c wraz z panią Teresą Kubiną, siostrą Ireną Kocieł, Barbarą Chlebuś i Jolantą Wołos wybrały się na wycieczkę.

Pierwszym etapem podróży była wizyta w Bibliotece Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, gdzie dzieci miały możliwość przyjrzeć się jak wygląda w niej praca. No, cóż: jest trochę większa od naszej szkolnej biblioteki J

Z ogromnym zainteresowaniem uczniowie obejrzeli i wysłuchali prezentacji pt. „Wymarłe gatunki zwierząt” – mogliśmy poczuć się jak prawdziwi studenci.

Bardzo dziękujemy Pani Hannie Pawłowskiej – mamie Patryka oraz pracownikom biblioteki za bardzo miłe przyjęcie, cierpliwość oraz zorganizowanie tak ciekawego spotkania.

W programie wycieczki znalazła się także wizyta w Teatrze Muzycznym, gdzie dzieci obejrzały spektakl „Kopciuszek” – baśń muzyczna w trzech aktach.

Zmęczeni, ale pełni wrażeń i miłych wspomnień wróciliśmy do domów.

0102030405060708091011121314