Ogólnopolskie Wybory Książek
środa, 25 marca 2015 10:03

owp

Do końca marca realizowany jest projekt „Ogólnopolskie Wybory Książek”. Patronat nad wyborami objęła pani minister edukacji narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska.

Sprawozdania, które spłyną ze szkół z całej Polski i biorących udział w projekcie, będą ważnym argumentem w dyskusji o kanonie lektur i gustach czytelniczych uczniów.

AKCJA W NASZEJ SZKOLE przebiegać będzie następująco:

30 marca – poniedziałek – łącznicy klasowi z biblioteką przekażą Wam karty do głosowania. Zastanówcie się i na karcie wpiszcie tytuły od 1 do 3 najciekawszych książek, które czytaliście w ostatnim czasie.

Członkowie Koła bibliotecznego 31 marca przejdą po klasach z urną i będziecie mogli zagłosować.

W poniedziałek na przerwie po 3 godzinie lekcyjnej odbędzie się zebranie łączników z biblioteką. Bardzo prosimy wychowawców o przypomnienie uczniom o spotkaniu. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.