Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zaśpiewali na wernisażu wystawy
Wpisany przez Administrator
sobota, 28 marca 2015 14:28

1W dniu 24 marca 2015 r. w Miejskie Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie miał miejsce wernisaż wystawy malarstwa Krystyny Mojskiej, krasnostawskiej artystki amatorki.

 

    Wernisaż zgromadził liczne grono przyjaciół i wielbicieli talentu artystki. Władze samorządowe reprezentowane były przez Panią burmistrz Krasnegostawu – Hannę Mazurkiewicz, przewodniczącego Rady Powiatu Marka Nowosadzkiego oraz Aleksandrę Stachulę naczelnika Wydziału Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki w Starostwie Powiatowym.

   Otwarciu wystawy towarzyszył mini koncert w wykonaniu Kingi Tubilewicz i Krystiana Mojskiego z zespołu wokalnego „Jak zawsze” prowadzonego przez Leszka Darmochwała w Zespole Szkół nr4. Ekspozycja składa się z 35 obrazów namalowanych techniką akrylową i olejną, z przeważającym motywem pejzażu i kwiatów. Wystawę można oglądać w bibliotece do 21 kwietnia br.

LD

123

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone