Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Roztańczony „Zygzak”
Wpisany przez Administrator
środa, 01 kwietnia 2015 06:50

marce dance 2015 140     W VI Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych XI edycji „Marce Dance” Krasnystaw 2015r. udział wzięło 39 grup i zespołów, w dwóch kategoriach tanecznych: show dance i taniec współczesny.

 

Patronat nad konkursem objęli: Lubelski Kurator Oświaty, Starosta Krasnostawski i Burmistrz Miasta Krasnegostawu

    Uczennice ZS nr4: Małgorzata Mołczan, Karolina Brześcińska, Martyna Darmochwał, Ada Szewczuk, Natalia Ilnicka, Zuzanna Kucharczyk, Martynka Łubiarz, tańczące w zespole Zygzak w MDK , po raz kolejny wytańczyły tytuł Laureata. Tegoroczne spotkania konkursowe, postawiły wysoką poprzeczkę, zespoły prezentowały świetne i dopracowane choreografie. Spośród 39 zespołów jury wyłoniło 6 laureatów oraz przyznało kilka wyróżnień specjalnych.

   Radości nie było końca tym bardziej, że dziewczyny powtórzyły swój sukces z ubiegłego roku.

   Brawo małe i duże „Zygzaki” :D

oprac:LD foto: J.Hacia

marce dance 2015 138marce dance 2015 140marce dance 2015 168marce dance 2015 173

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone