Spotkanie z pisarzem
piątek, 24 kwietnia 2015 08:31

Spotkanie z pisarzem 3    W poniedziałek 20 kwietnia klasa I B gimnazjum wraz z wychowawcą uczestniczyła w spotkaniu z pisarzem Zbigniewem Masternakiem, które zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna z okazji przypadającego 23 kwietnia Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Podczas spotkania autor zaprezentował krótki film o swojej drodze zawodowej, podzielił się z uczniami swoimi wspomnieniami i marzeniami z dzieciństwa (marzył o karierze piłkarskiej). Następnie odczytał fragmenty jednego ze swoich opowiadań.Zachęcał uczniów do rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a szczególnie do czytania książek, które niezwykle wzbogacają i rozwijają osobowość czlowieka.

Na koniec odpowiadał na pytania młodzieży, która chciała się dowiedzieć np. skąd bierze pomysły na książki, jak długo pisze się powieść i jak wygląda to w praktyce.

D.B.

Spotkanie z pisarzem 1Spotkanie z pisarzem 2Spotkanie z pisarzem 3Spotkanie z pisarzem 4Spotkanie z pisarzem 5