Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Złoty promień dla Zygzaka
Wpisany przez Administrator
środa, 29 kwietnia 2015 20:01

zloty promyk zamosc16     W dniu 18 kwietnia 2015 r. odbyły się 9 Wiosenne Spotkania Taneczne - Zamość 2015. Organizatorem turnieju był Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk.
     Do Zamościa przyjechało blisko 500 młodych tancerzy reprezentujących 17 zespołów m.in. ze Lwowa, /Ukraina/ Radomia, Łęcznej, Chełma, Krasnegostawu, Milejowa, Tomaszowa Lubelskiego, Puław, Starego Zamościa, Krasnobrodu i Modliborzyc.
Nasze miasto reprezentowała grupa taneczna ,,Zygzak" z MDK Krasnystaw prowadzona przez Panią Marzenę Darmochwał.
Swoją obecnością młodych tancerzy i licznie zgromadzoną publiczność zaszczycił Poseł na Sejm RP Pan Sławomir Zawiślak.

      Gościem specjalnym 9 Spotkań był Zespół Taneczny „Dance Club”  z  Pałacu Kultury we Lwowie na Ukrainie na czele z Panem Dyrektorem Igorem Martynienko.
Jury w składzie: Pan Marian Szewera, Pani Aleksandra Baranowicz, Pan Tadeusz Luterek przyznało w kategorii taniec współczesny 13-15 lat  I miejsce zespołowi tanecznemu  „ Zygzak II”   w kategorii powyżej 15 lat I miejsce zespołowi tanecznemu ,,Zygzak„ za układ taneczny  ,,Po burzy” . Jednogłośnie za najlepszy zespół „ 9 Spotkań”  uznało grupę ,,Zygzak” i nagrodziło „Złotym Promykiem”

    Zespół wystpił w składzie:Natalia Zaj, Karolina Brześcińska, Małgorzata Mołczan, Martyna Darmochwał, Adrianna Szewczuk, Natalia Ilnicka, Zuzanna Kucharczyk, Martyna Łubiarz.

zloty_promyk_zamosc01zloty_promyk_zamosc02zloty_promyk_zamosc03zloty_promyk_zamosc04zloty_promyk_zamosc05zloty_promyk_zamosc06zloty_promyk_zamosc07zloty_promyk_zamosc08zloty_promyk_zamosc09zloty_promyk_zamosc10zloty_promyk_zamosc11zloty_promyk_zamosc12zloty_promyk_zamosc13zloty_promyk_zamosc14zloty_promyk_zamosc15zloty_promyk_zamosc16zloty_promyk_zamosc17zloty_promyk_zamosc18zloty_promyk_zamosc19

Zdjęcia: Foto-Graf

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone