Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Niezapominajkowo w naszej szkole.
Wpisany przez Administrator
wtorek, 19 maja 2015 08:15

Dzień Niezapominajki 2015

  15 maja to „Dzień Polskiej Niezapominajki’. Pomysł święta powstał 13 lat temu, aby przypomnieć o ważnych sprawach związanych z czystością wody, gleby, o potrzebie zachowania „naszego zielonego serca przyrody”.

 

Idea Polskiej Niezapominajki upowszechnia się coraz bardziej i powoli staje się znakiem jakości naszej kultury ekologicznej i narodowego przywiązania do unikalnych w Europie polskich krajobrazów.

   W naszej szkole pamiętamy o ojczystej przyrodzie i prowadzimy wiele działań na rzecz jej ochrony. Dlatego tradycyjnie w niebieskich strojach obchodziliśmy święto Polskiej Niezapominajki. Z tej okazji uczniowie ze Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody przygotowali audycję, którą zaprezentowali przez szkolny radiowęzeł.


J.K.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone