Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Magia chemii, czyli jak zainteresować uczniów chemią…
Wpisany przez Administrator
czwartek, 28 maja 2015 11:48

08W ramach realizacji projektu edukacyjnego „ Magia chemii, czyli jak zainteresować uczniów chemią…”, w dniu 25 maja uczniowie klasy IIA zorganizowali pokazy doświadczeń chemicznych dla uczniów klas VA i VB.

 

      Celem pokazów było pokazanie młodszym kolegom, że chemia jest nauką eksperymentalną i bardzo ciekawą, może być kolorowa, wybuchowa a nawet magiczna. Doświadczenia, które zostały zaprezentowane podczas pokazu to:

  • Chemiczna lokomotywa
  • Samozapłon
  • Zabawa kolorami
  • Fotobłysk
  • Pasta do zębów dla słonia
  • Zimne ognie
  • Balonik chemika
  • Szalony krecik.

      Wszystkie doświadczenia cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zgromadzonej publiczności.

AS

010203040506070809101112

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone