Wesołe zabawy w Ia
wtorek, 23 czerwca 2015 13:42

03        13 czerwca 2015r uczniowie klasy Ia spędzali upalne popołudnie na imprezie plenerowej z okazji Dnia Dziecka. Milusińscy rozpoczęli świętowanie od zabaw na dmuchanych zamkach. Po pierwszej dawce radosnej zabawy przyszedł czas na zregenerowanie sił przy smakowicie zastawionym stole, który z wielką starannością przygotowały mamy.

Pachnące kiełbaski z grilla oraz orzeźwiające napoje szybko postawiły radosną gromadę na nogi. Dalszy ciąg imprezy odbywał się pod czujnym nadzorem tatusiów, którzy nie szczędząc sił w promieniach czerwcowego słońca wozili kajakami milusińskich po chłodem bijącej, wodnej tafli stawu. Oczywiście nie zapomniano o amatorach tańca, dla nich płynęły z głośników najbardziej popularne hity dziecięcej piosenki. Kiedy słońce chyliło się ku zachodowi, wszyscy szczęśliwi ,choć może trochę zmęczeni powędrowali do swoich domów ... (z nadzieją na następne fantastyczne spotkanie)

Dziękujemy!!!

BCH