Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

"Krasnystaw w roku Jana Pawła II"
Wpisany przez Administrator
czwartek, 25 czerwca 2015 10:19

Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 2818. czerwca br. zespół wokalny "Jak zawsze" z naszej szkoły wystąpił w KDK-u na uroczystym wydarzeniu poświęconym polskiemu Papieżowi.

 

Krótki koncert wykonała także grupa "Perły Jana Pawła II" z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Nasz zespół zaprezentował m.in. utwory: "Oczyszczenie", "W cieniu Twoich rąk", "List do Boga" i wiele innych.
          Piękną uroczystość zakończyła wspólna Litania do św. Jana Pawła II. Liczna widownia po wszystkich występach mogła obejrzeć wystawę plakatów pt. "Polska światu Papieża dała".

Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 01Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 02Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 03Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 04Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 05Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 06Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 07Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 08Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 09Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 10Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 11Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 12Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 13Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 14Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 15Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 16Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 17Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 18Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 19Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 20Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 21Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 22Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 23Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 24Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 25Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 26Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 27Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 28Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 29Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 30Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 31Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 33Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 34Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 35Krasnystaw w roku świętego Jana Pawła II - 36

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone