" CUDOWNYCH RODZICÓW MAM..."
piątek, 03 lipca 2015 13:36

03Pod takim hasłem w kl. II a odbyła się tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Rodziny  Na uroczystość licznie przybyli rodzice drugoklasistów. Dzieci wyraziły swoim kochanym rodzicom wdzięczność za trud wychowania poprzez występ artystyczny. Zaprezentowały  „Bajkę z życzeniami”  oraz koncert życzeń.

W przedstawionym przez uczniów programie artystycznym, przeplatały się zarówno elementy humoru jak i treści pełne wzruszeń. W trakcie uroczystości mamusie i tatusiowie z przejęciem przyglądali się występom swoich pociech, nagradzając je gromkimi brawami, nie jedna łza zakręciła się w oku.

Dziękując za miłość, opiekę i troskę , dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane kwiaty. Następnie wszyscy obecni na uroczystości  rodzice, dzieci  i ich rodzeństwo  wzięli udział  w przygotowanym na tę okazję poczęstunku.

Był to dzień wyjątkowy i pełen wrażeń.

R.K.

01020304050607080910111213141516171819