Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

" CUDOWNYCH RODZICÓW MAM..."
Wpisany przez Administrator
piątek, 03 lipca 2015 13:36

03Pod takim hasłem w kl. II a odbyła się tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Rodziny  Na uroczystość licznie przybyli rodzice drugoklasistów. Dzieci wyraziły swoim kochanym rodzicom wdzięczność za trud wychowania poprzez występ artystyczny. Zaprezentowały  „Bajkę z życzeniami”  oraz koncert życzeń.

W przedstawionym przez uczniów programie artystycznym, przeplatały się zarówno elementy humoru jak i treści pełne wzruszeń. W trakcie uroczystości mamusie i tatusiowie z przejęciem przyglądali się występom swoich pociech, nagradzając je gromkimi brawami, nie jedna łza zakręciła się w oku.

      Dziękując za miłość, opiekę i troskę , dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane kwiaty. Następnie wszyscy obecni na uroczystości  rodzice, dzieci  i ich rodzeństwo  wzięli udział  w przygotowanym na tę okazję poczęstunku.

     Był to dzień wyjątkowy i pełen wrażeń.

                                                                                                     R.K.

01020304050607080910111213141516171819

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone